Povezane vesti

„Puklo“ kumstvo: Jovana nije čestitala rođendan Predojeviću

„Puklo“ kumstvo: Jovana nije čestitala rođendan Predojeviću

Nova 28.07.2021
Voditelj Srđan Predojević pre nekoliko dana proslavio je jubilarni 50. rođendan u krugu porodice i najbližih prijatelja, među kojima nije bila njegova sada izgleda bivša kuma, Jovana Joksimović. Na pitanje ko mu je pored članova porodice prvi… »
Jovana Joksimović OTKAČILA Srđana! Predojević besan kao RIS!

Jovana Joksimović OTKAČILA Srđana! Predojević besan kao RIS!

Svet & Skandal 28.07.2021
Nakon što su otišli sa Prve televizije šuška se da je Jovana Joksimović otkačila Srđana Predojevića! Naime, Srđan Predojević je pre nekoliko dana proslavio svoj 50.rođendan u krugu porodice. Tim povodom voditelj se oglasio i otkrio kako je… »
Srđan Predojević otkrio da li mu je Jovana Joksimović čestitala 50. rođendan

Srđan Predojević otkrio da li mu je Jovana Joksimović čestitala 50. rođendan

Vesti online 28.07.2021
Srđan Predojević, autor emisije “Vesti” na istoimenoj televiziji obeležio je u krugu porodice jubilarni 50. rođendan i tom prilikom otkrio da će prethodnu godinu pamtiti kao najtežu i najstresniju u životu, da za sada neostvarenih želja nema… »
Šta se to desilo između Jovane i srđana? Oglasio se Predojević: Nije mi ni rođendan čestitala!

Šta se to desilo između Jovane i srđana? Oglasio se Predojević: Nije mi ni rođendan čestitala!

Mondo 28.07.2021
Srđan Predojević otkrio kako je proslavio 50. rođendan. Srđan Predojević otkrio kako je proslavio 50. rođendan. Srđan Predojević nedavno je proslavio 50. rođendan u krugu svoje supruge Mirjane, sina Stefana (12) i ćerke Sofije (10) koji su dali… »
"Jovana Joksimović mi nije čestitala rođendan!" Srđan Predojević proslavio 50. rođendan, a od kume ni traga ni glasa

"Jovana Joksimović mi nije čestitala rođendan!" Srđan Predojević proslavio 50. rođendan, a od kume ni traga ni glasa

Blic 28.07.2021
Voditelj Srđan Predojević proslavio je svoj jubilarni 50. rođendan. On je sada otkrio da li mu je isti čestitala koleginica i kuma Jovana Joksimović, sa kojom je godinama vodio "Jutarnji program" a bili su i venčani kumovi. - Jovana mi nije… »

Vesti dana »