Povezane vesti

Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH

Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH

Telegraf 29.07.2021
- Da ne bi bilo pregrejanih emocija i niskih strasti iz sarajevske zagušljive političke kuhinje u kojoj se prema Srbima svakodnevno proizvodi mržnja, odlučio sam da se sam prijavim - pojasnio je Dodik. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik… »
Novi udarac Sarajevu: Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH zbog zakona o Srebrenici

Novi udarac Sarajevu: Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH zbog zakona o Srebrenici

Večernje novosti 28.07.2021
FOTO: S.M. Tužilaštvo BiH već je formiralo predmete u slučajevima negiranja navodnog genocida u Srebrenici, na osnovu prijava nekoliko građana a nakon što je visoki predstavnik Valentin Incko u petak nametnuo odluku o izmenama Krivičnog zakona u… »
Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH: "Da ne bi bilo pregrejanih emocija i niskih strasti iz sarajevske političke kuhinje"

Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH: "Da ne bi bilo pregrejanih emocija i niskih strasti iz sarajevske političke kuhinje"

Blic 28.07.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik danas se sam prijavio Tužilaštvu BiH, saznaje Srna. Dodik je potvrdio Srni da je to uradio sam “da tako rastereti muslimane koji bi mogli biti izloženi pritisku i zahtevima svojih političkih vođa, kod… »

Vesti dana »