Povezane vesti

Veljini vojnici ga se odriču! Dvojica se već nagodila sa tužiocem! Lalić i Hrvatin svedočiće protiv Belivuka!

Veljini vojnici ga se odriču! Dvojica se već nagodila sa tužiocem! Lalić i Hrvatin svedočiće protiv Belivuka!

Kurir 29.07.2021
Srđan Lalić i Bojan Hrvatin, koji je imao kodno ime Fabula, uhapšeni članovi grupe Miljković-Belivuk, biće svedoci-saradnici na suđenju klanu protiv kog će tužilac za organizovani kriminal Mladen Nenadić danas podići optužnicu za najteža… »
Prelević: Ne zna se da li je Belivuk član SNS ili Vulin član Belivukove grupe

Prelević: Ne zna se da li je Belivuk član SNS ili Vulin član Belivukove grupe

Nova 29.07.2021
Komentarišući izjavu ministra policije, Aleksandra Vulina, koji je na televiziji Pink rekao da su fotografije žrtava klana Veljka Belivuka objavljene zbog iskaza koji je bivši vođa navijača Partizana dao tužilaštvu, advokat i član Skupštine… »
Sutra se očekuje optužnica protiv Belivukove grupe

Sutra se očekuje optužnica protiv Belivukove grupe

RTV 29.07.2021
BEOGRAD - Tužilaštvo za organizovani kriminal sutra bi trebalo da podigne optužnicu protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih pripadnika njihove organizovane kriminalne grupe, koja je delovala pod velom partizanove navijačke grupe… »
Ministar Vulin: Ponosan sam što su me izabrali za metu, napade mafije sam zaslužio baš kao što su drugi zaslužili zaštitu…

Ministar Vulin: Ponosan sam što su me izabrali za metu, napade mafije sam zaslužio baš kao što su drugi zaslužili zaštitu…

Kurir 29.07.2021
Kriminalci i oni koji njihove izjave prenose kao istinu, predvidljivi su u svojoj zlobi i želji da se osvete onima koji se bore protiv mafije, izjavio je danas ministar Aleksandar Vulin kao odgovor na nove laži i uvrede na njegov račun koje je objavio… »
"Neću da robijam zbog psihopate" Belivuku pozlilo pred podizanje optužnice! Izdao ih svedok-saradnik i otkrio tajnu sobu

"Neću da robijam zbog psihopate" Belivuku pozlilo pred podizanje optužnice! Izdao ih svedok-saradnik i otkrio tajnu sobu

Mondo 29.07.2021
Podizanje optužnice protiv Velje Nevolje i Marka Miljkovića očekuje se u petak, a oni navodno strahuju da do tada može još neko iz grupe da otkrije detalje o zločinima koje su činili. Podizanje optužnice protiv Velje Nevolje i Marka Miljkovića… »
Vulin: Zaslužio sam napade mafije baš kao što su drugi zaslužili zaštitu mafije

Vulin: Zaslužio sam napade mafije baš kao što su drugi zaslužili zaštitu mafije

N1 Info 29.07.2021
Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin je reagujući na delove iskaza osumnjičenog člana kriminalne grupe Maljka Miljkovića, objavljene u nedeljniku NIN, izjavio da je ponosan što su ga izabrali za metu, i da je "napade mafije zaslužio baš… »
Vulin o iskazu Miljkovića: Ponosan sam što su me izabrali za metu

Vulin o iskazu Miljkovića: Ponosan sam što su me izabrali za metu

Nova 29.07.2021
„Kriminalci i oni koji njihove izjave prenose kao istinu, predvidljivi su u svojoj zlobi i želji da se osvete onima koji se bore protiv mafije. Nakon Krika i NewsMax Adria i NIN se uključio u napad na mene i predsednika Aleksandra Vučića. Kao što… »
Vulin priznao: Objavio gnusne fotografije da zaštiti sebe i Vučića

Vulin priznao: Objavio gnusne fotografije da zaštiti sebe i Vučića

Nova 29.07.2021
Ministar policije, Aleksandar Vulin, gostujući na televiziji Pink, izjavio je da su fotografije brutalnih ubistava za koje je osumnjičena grupa Veljka Belivuka, objavljene zbog iskaza koji je bivši vođa navijača Partizana dao tužilaštvu. Podsetimo… »
"Neću da robijam zbog marka psihopate": Saznajemo: Belivuk pred podizanje optužnice nervozan i zabrinut, plaši se samo…

"Neću da robijam zbog marka psihopate": Saznajemo: Belivuk pred podizanje optužnice nervozan i zabrinut, plaši se samo…

Blic 29.07.2021
Veljko Belivuk zvani Velja Nevolja i Marko Miljković "Zver", pred podizanje optužnice koje se očekuje u petak, strahuju da se još neko iz njihove kriminalne grupe "ne prelomi" i ne otkrije još detalja o jezivim ubistvima i poslovima ovog klana. Kako… »

Vesti dana »