Povezane vesti

Bilans medalja: - Tokio 2020 Danas nismo osvojili nijednu, ali smo dobro pripremili teren za nova odličja! Na vrhu…

Bilans medalja: - Tokio 2020 Danas nismo osvojili nijednu, ali smo dobro pripremili teren za nova odličja! Na vrhu…

Sportal blic 29.07.2021
su uveliko u toku, a pošto se takođe već svakodnevno dele i odličja, Blic sport vam donosi bilans svih zemalja koje su osvojile medalje. Naš tim ovog četvrtka nije osvojio odličje, ali je napravio korak ka medaljama, što se može reći da je i te… »
Srpska bokserka na korak od medalje u Tokiju, a nije zadovoljna! Nina Radovanović: Velika je ovo stvar, ali neću se…

Srpska bokserka na korak od medalje u Tokiju, a nije zadovoljna! Nina Radovanović: Velika je ovo stvar, ali neću se…

Sportal blic 29.07.2021
Srpska bokserka se plasirala u četvrtfinale i na pragu je osvajanja medalje. Do nje je deli samo jedna pobeda koja bi garantovala istorijsku bronzu pošto je Nina prva srpska bokserka ikada na Igrama. - Nisam u potpunosti zadovoljna kako sam boksovala… »
Ona je krenula po medalju za Srbiju: Nina se plasirala u četvrtfinale oduševila sve u Tokiju – ‘Neću stati na ovome!’

Ona je krenula po medalju za Srbiju: Nina se plasirala u četvrtfinale oduševila sve u Tokiju – ‘Neću stati na ovome!’

Hot sport 29.07.2021
‘Nisam u potpunosti zadovoljna kako sam boksovala, ali pobeda je najvažnija, samo još jedna me deli od medalje i daće sve od sebe da je osvojim’, izjavila je srpska bokserka Nina Radovanović posle plasmana u četvrtfinale Olimpijskih igara u… »
Nina Radovanović: Neću stati, daću sve od sebe za medalju

Nina Radovanović: Neću stati, daću sve od sebe za medalju

Nova 29.07.2021
"Nisam u potpunosti zadovoljna kako sam boksovala, ali pobeda je najvažnija, samo još jedna me deli od medalje i daću sve od sebe da je osvojim", izjavila je srpska bokserka Nina Radovanović posle plasmana u četvrtfinale Olimpijskih igara u Tokiju… »
Nema zaustavljanja, hoću medalju! Nina ima samo jedan cilj na Olimpijskim igrama: Daću još, 1000 puta više nego do sad!

Nema zaustavljanja, hoću medalju! Nina ima samo jedan cilj na Olimpijskim igrama: Daću još, 1000 puta više nego do sad!

Mondo 29.07.2021
Nina Radovanović zna šta je potrebno za nastavka sjajnog niza u Tokiju. Nina Radovanović zna šta je potrebno za nastavka sjajnog niza u Tokiju Ispisala je nove stranice istorije srpskog boksa samim učešćem na Olimpijskim igrama, ali Nina… »
Nina Radovanović ide po medalju: Ušla u četvrtfinale OI, treba joj još jedna pobeda!

Nina Radovanović ide po medalju: Ušla u četvrtfinale OI, treba joj još jedna pobeda!

Vesti online 29.07.2021
Srpska bokserka Nina Radovanović plasirala se u četvrtfinale Olimpijskih igara, pošto je danas ubedljivo savladala Ornelu Havjarimanu iz Burundija. Radovanovićeva je slavila jednoglasnom odlukom sudija 5:0. Nina će u četvrtfinalu boksovati protiv… »
Nina radovanović nadmoćno do četvrtfinala: Srpska bokserka prebila protivnicu iz Burundija

Nina radovanović nadmoćno do četvrtfinala: Srpska bokserka prebila protivnicu iz Burundija

Večernje novosti 29.07.2021
Foto: AP Radovanovićeva je slavila jednoglasnom odlukom sudija 5:0. Nina će u četvrtfinalu boksovati protiv pobednice meča između Italijanke Ðordane Sorentine i Huanh Hsio-Ven iz Kineskog Tajpeha.… »

Vesti dana »