Povezane vesti

Sve prštalo od emocija! Verenik Milice Mandić nije izdržao: Kada ju je ugledao potrčao je ka njoj a onda je usledila…

Sve prštalo od emocija! Verenik Milice Mandić nije izdržao: Kada ju je ugledao potrčao je ka njoj a onda je usledila…

Kurir 29.07.2021
Verenik Milice Mandić dočekao ju je na aerodromu "Nikola Tesla" po dolasku iz Tokija gde je ona na OI po drugi put u karijeri osvojila zlatnu medalju. Marko Đuričić nije izdržao kada ju je ugledao, te joj je odmah potrčao u zagrljaj, a onda je… »
Naši osvajači oduševljeni u Beogradu, ide li Milica u Pariz?

Naši osvajači oduševljeni u Beogradu, ide li Milica u Pariz?

Sportske.net 29.07.2021
Naši osvajači medalja dočekani su po dolasku iz Tokija sa uspešnih Olimpijskih igara, a potom su se obratili medijima. "Meni je sve toliko poznato i toliko strano. Ovo su mi treće Olimpijske igre, niko nikada nije osvojio zlato posle devet godina"… »
Euforija u Beogradu: Iznenađenje za Mikeca, tamburaši i harmonika VIDEO

Euforija u Beogradu: Iznenađenje za Mikeca, tamburaši i harmonika VIDEO

Nova 29.07.2021
Milica Mandić, Tijana Bogdanović i Damir Mikec, osvajači medalja na Olimpijskim igrama u Tokiju, doputovali su u Beograd, a već na aerodromu "Nikola Tesla" dočekala su ih brojna iznenađenja i euforija. Na beogradskom aerodromu je sportiste dočekala… »
Milica Mandić: Ne mogu da vam prenesem koliko sam srećna

Milica Mandić: Ne mogu da vam prenesem koliko sam srećna

Sportski žurnal 29.07.2021
Milica Mandić, Tijana Bogdanović i Damir Mikec jutros su sleteli na beogradski aerodrom „Nikola Tesla”. Na konferenciji za medije koja je održana na beogradskom aerodromu nakon dolaska srpskih olimpijica prisutnima se prvo obratila Milica Mandić… »
Kakva ljubav, kakav ponos! Verenik zlatne Milice Mandić trčao po aerodromu i pao joj u zagrljaj - scena za suze i za…

Kakva ljubav, kakav ponos! Verenik zlatne Milice Mandić trčao po aerodromu i pao joj u zagrljaj - scena za suze i za…

Blic 29.07.2021
Osvajači medalja na Olimpijskim igrama za Srbiju, Milica Mandić, Tijana Bogdanović i Damir Mikec doputovali su danas u Beograd, a Milici je u zagrljaj prvi potrčao verenik Marko Đuričić. Srpska tekvondistkinja Milica Mandić, koja je osvojila… »
Mandić i Bogdanović stigle u Beograd: Kad verujete u svoje snove…

Mandić i Bogdanović stigle u Beograd: Kad verujete u svoje snove…

N1 Info 29.07.2021
Tekvondistkinje Milica Mandić i Tijana Bogdanović, koje su osvojile zlatnu i bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, stigle su u Beograd, a za N1 su ispričale kolika su motivacija jedna drugoj. Milica Mandić kaže da je sanjala zlata sa… »
Stigli naši šampioni - doček uz "pukni zoro": Mikec poljubio ženu, Milicu verenik podigao uvis! (foto/video)

Stigli naši šampioni - doček uz "pukni zoro": Mikec poljubio ženu, Milicu verenik podigao uvis! (foto/video)

Mondo 29.07.2021
Pogledajte doček naših olimpijaca u Beogradu. Prvi je stigao Damir Mikec! Pogledajte doček naših olimpijaca u Beogradu. Prvi je stigao Damir Mikec! Olimpijske igre donele su nam mnogo osmeha i slavlja već u prvoj nedelji, a sve je krenulo od Damira… »
Osvajači medalja se vratili iz Tokija - Sačekalo ih iznenađenje

Osvajači medalja se vratili iz Tokija - Sačekalo ih iznenađenje

Sportske.net 29.07.2021
Srpski olimpijci i prvi osvjači medalja vratili su se u Srbiju. Milica Mandić, Damir Mikec i Tijana Bogdanović iz Tokija donoso zlatnu, srebrnu, odnosno bronzanu medalju. Priređen im je svečani dočeka na aerodromu odmah po dolasku, a posle je… »
Milica Mandić plakala po dolasku u Srbiju, pa zagrlila Tijanu FOTO

Milica Mandić plakala po dolasku u Srbiju, pa zagrlila Tijanu FOTO

Nova 29.07.2021
Milica Mandić, olimpijska šampionka u tekvondou, bila je izuzetno emotivna prilikom obraćanja javnosti po dolasku u Srbiju. Najpre je Mandić govorila o osvojenom zlatu. „Sve mi je toliko poznato i toliko strano. Ovo su mi treće Olimpijske igre niko… »
Milica Mandić se rasplakala kada je o ovome počela da priča na dočeku u Beogradu i izazvala suze cele Srbije: Nisam spremna…

Milica Mandić se rasplakala kada je o ovome počela da priča na dočeku u Beogradu i izazvala suze cele Srbije: Nisam spremna…

Sportal blic 29.07.2021
Osvajači medalja na Olimpijskim igrama u Tokiju, Milica Mandić, Tijana Bogdanović i Damir Mikec . Po dočeku, troje srpskih sportista se obratilo i na konferenciji za medije kada se desio jedan zanimljiv detalj. koji je prvi osvojio medalju za Srbiju u… »
Suze krenu, pa stanu i onda me Sve udarilo u olimpijskom selu! Mikec otkrio sve detalje: Raspao sam se kada sam ih čuo

Suze krenu, pa stanu i onda me Sve udarilo u olimpijskom selu! Mikec otkrio sve detalje: Raspao sam se kada sam ih čuo

Mondo 29.07.2021
Damir Mikec otkrio kako je izgledalo sve u Tokiju posle osvajanja prve medalje za Srbiju. Damir Mikec otkrio kako je izgledalo sve u Tokiju posle osvajanja prve medalje za Srbiju Sve medalje je sakupio Damir Mikec. Onu poslednju, koja mu je nedostajala… »
Jutro puno emocija u Beogradu! Suze, radost i smeh na dočeku naših olimpijaca! (video)

Jutro puno emocija u Beogradu! Suze, radost i smeh na dočeku naših olimpijaca! (video)

Alo 29.07.2021
Damir Mikec, Tijana Bogdanović i Milica Mandić ponovo kod svoje kuće, sada sa medaljama oko vrata. Damir Mikec, Tijana Bogdanović i Milica Mandić ponovo kod svoje kuće, sada sa medaljama oko vrata. Troje olimpijaca koji su osvojili medalje u… »
Dobro došli kući, šampioni! Ministar Udovičić dočekao olimpijce! (foto)

Dobro došli kući, šampioni! Ministar Udovičić dočekao olimpijce! (foto)

Alo 29.07.2021
Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić dočekao je danas osvajače medalja na Olimpijskim igrama u Tokiju. Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić dočekao je danas osvajače medalja na Olimpijskim igrama u Tokiju. Među prvima koji su se vratili… »

Vesti dana »