Povezane vesti

Vlada donela odluku, poznato koliko vrede olimpijske medalje

Vlada donela odluku, poznato koliko vrede olimpijske medalje

Nova 29.07.2021
Vlada republike Srbije i zvanično je donela odluku o nagradama za sportiste koji su na olimpijskim igrama osvojili odličja. U dosadašnjem toku najprestižnijeg i najmasovnijeg sportskog takmičenja, medalje su osvojili Milica Mandić (zlato) i Tijana… »
"Srušio mi se ceo: Svet!" Tijana Bogdanović otkrila kakvu je unutrašnju borbu vodila u Tokiju: Znam da će Milica biti uz…

"Srušio mi se ceo: Svet!" Tijana Bogdanović otkrila kakvu je unutrašnju borbu vodila u Tokiju: Znam da će Milica biti uz…

Sportal blic 29.07.2021
Milica Mandić, Tijana Bogdanović i Damir Mikec rano juros su . Na u Tokiju prvi nas je obradovao , koji je osvojio srerbnu medalju u disciplini vazdušni pištolj 10m. Istog dana, uspešan niz u timu Srbije nastavila je tekvondistkinja , osvajanjem… »
Rekord iz Rija biće srušen, u igri još 13 medalja za Srbiju

Rekord iz Rija biće srušen, u igri još 13 medalja za Srbiju

Nova 29.07.2021
Srbija je od 2008. godine podizala konstatno broj medalja na Olimpijskim igrama, u Pekingu 2008. osvojila je ukupno tri odličja, u Londonu četiri godine kasnije četiri medalje, a 2016. godine, u Rio de Žaneiru, bilans je bio osam odličja. Za sada, u… »
Kakav šmekerski potez! Ministar Udovičić oduševio srpske heroine usred uživog programa!

Kakav šmekerski potez! Ministar Udovičić oduševio srpske heroine usred uživog programa!

Alo 29.07.2021
Milica Mandić i Tijana Bogdanović su oduševile naciju osvajanjem medalja. Trofejne srpske tekvondoistkinje Milica Mandić i Tijana Bogdanović stigle su u četvrtak ujutru u Srbiju sa dve olimpijske medalje. Mandićeva je osvojila zlato u kategoriji… »
Raspored za 7. dan: Novak, Nina i Zorana idu po tri medalje

Raspored za 7. dan: Novak, Nina i Zorana idu po tri medalje

Nova 29.07.2021
Sedmi dan Olimpijskih igara neće doneti nastup mnogo srpskih sportista, ali imamo veliku šansu da osvojimo čak tri medalje. Šestog dana smo dočekali troje šampiona iz Tokija. Milica Mandić, Tijana Bogdanović i Davor Mikec su se vratili u Beograd… »
Udovičić prezadovoljan: Četiri medalje u pet dana ogromna stvar za Srbiju

Udovičić prezadovoljan: Četiri medalje u pet dana ogromna stvar za Srbiju

Večernje novosti 29.07.2021
Foto: Tanjug Tekvondistkinje Millica Mandić i Tijana Bogdanović i strelac Damir Mikec, doputovali su jutros u Beograd, a na areodromu ih je pored rodbine i prijatelja, dočekao i ministar Udovičić. "Iskreno, nije ni približno ista emocija kada se… »
Troje osvajača medalja na Olimpijskim igrama doputovalo u Beograd

Troje osvajača medalja na Olimpijskim igrama doputovalo u Beograd

Radio 021 29.07.2021
Osvajači medalja na Olimpijskim igrama u Tokiju - tekvondoistkinje Milica Mandić i Tijana Bogdanović i strelac Damir Mikec, doputovali su jutros u Beograd. Osvajače olimpijskog zlata, srebra i bronze na beogradskom aerodromu dočekali su ministar… »
Zasijale srpske medalje u Beogradu: Mikecu doček uz harmoniku i gitaru, blistale Milica i Tijana!

Zasijale srpske medalje u Beogradu: Mikecu doček uz harmoniku i gitaru, blistale Milica i Tijana!

Mozzart sport 29.07.2021
"Jedino mi je olimpijska medalja nedostajala, sad i nju imam. Čast mi je što sam deo ovog olimpijskog sporta koji donosi medalje još od Seula 1988. godine", rekao je Damir Mikec. Prve olimpijske medalje iz Tokija su stigle u Srbiju! Milica Mandić… »
Ludnica na aerodromu "Nikola Tesla"! Kad Milica Mandić i Tijana Bogdanović uz baklje slave olimpijske medalje! /video/

Ludnica na aerodromu "Nikola Tesla"! Kad Milica Mandić i Tijana Bogdanović uz baklje slave olimpijske medalje! /video/

Sportal blic 29.07.2021
Osvajači medalja na za Srbiju, , i su doputovali u Beograd, a po izlasku s aerodroma "Nikola Tesla" usledila je scena za pamćenje. Podsetimo, deo srpskih sportista je završio takmičenje u Japanu, te je usledio povratak u domovinu. Osvajače… »
Doček medalja u Srbiju, odbojkašice ubedljive, strelci dobri, potop džudista…

Doček medalja u Srbiju, odbojkašice ubedljive, strelci dobri, potop džudista…

U centar 29.07.2021
Osvajači olimpijskih medalja na Igrama u Tokiju tekvondistkinje Millica Mandić i Tijana Bogdanović i strelac Damir Mikec, doputovali su jutros u Beograd. Osvajače olimpijskog zlata, srebra i bronze na beogradskom aerodromu dočekali su rodbina… »

Vesti dana »