Povezane vesti

Borjankin čas bontona za Sanju: Ljudi, htela sam da budem smešna i zanimljiva, ispala sam glupa, oprostite mi!

Borjankin čas bontona za Sanju: Ljudi, htela sam da budem smešna i zanimljiva, ispala sam glupa, oprostite mi!

Vesti online 29.07.2021
Prepucavanje Snežane Borjan i Sanje Marinković ne pestaje otkako je voditeljka objavila video sa komentarom o punačkim ženama koji je razbesneo većinu javnosti. Ovim povodom je voditeljku pored nekoliko javnih ličnosti iskritikovala i Snežana… »
"Sanja Marinković je sujetna i gorda": Snežana Borjan održala voditeljki čas bontona nakon njenih sramnih komentara: "Treba…

"Sanja Marinković je sujetna i gorda": Snežana Borjan održala voditeljki čas bontona nakon njenih sramnih komentara: "Treba…

Blic 29.07.2021
Snežana Borjan potkačila je Sanju Marinković, nakon njene objave u kojoj komentariše fizički izgled punačkih, nepoznatih žena na plaži. Međutim, Snežana se tu nije zaustavila pa se ovim povodom još jednom oglasila. - Moram da se oglasim, vidim… »
Snežana Borjan održala lekciju Sanji Marinković zbog vređanja punijih žena

Snežana Borjan održala lekciju Sanji Marinković zbog vređanja punijih žena

Nova 29.07.2021
Snežana Borjan, supruga golmana Milana Borjana, održala je lekciju voditeljki Sanji Marinković, navodeći da je ona gorda i sujetna, te da je trebala da se izvini ženama koje je uvredila, krišom ih slikajući na bazenu i komentarišući njihove… »
Isplivala rialdina i kenanova privatna prepiska! Pevačica se obrušila na hejtere, a onda joj se pridružio i on! (foto)

Isplivala rialdina i kenanova privatna prepiska! Pevačica se obrušila na hejtere, a onda joj se pridružio i on! (foto)

Kurir 29.07.2021
Rialda Karahasnović odlučila je da stane na put svim lošim komentarima, pa se oglasila preko svog Instagram storija, a onda je objavila i privatnu prepisku sa dečkom Kenanom. "Kratko obaveštenje. Moj bol u k**cu je mnogo veći ood vaše mržnje"… »
Sanja Marinković odgovorila snežani Borjan: Nakon žustrih prozivki, voditeljka joj uputila kratku poruku!

Sanja Marinković odgovorila snežani Borjan: Nakon žustrih prozivki, voditeljka joj uputila kratku poruku!

Mondo 29.07.2021
Sanja Marinković reagovala na prozivke Snežane Borjan. Sanja Marinković reagovala na prozivke Snežane Borjan. Snežana Borjan nedavno je u nekoliko navrata iskritikovala Sanju Markinković zbog snimka koji je objavila na svom Instagramu u kom se vide… »
Ispala si glupa, stvar kulture je da se izviniš! Snežana Borjan žesto o Sanji Marinković - prozivke ne prestaju!

Ispala si glupa, stvar kulture je da se izviniš! Snežana Borjan žesto o Sanji Marinković - prozivke ne prestaju!

Mondo 29.07.2021
Snežana Borjan još jednom o Sanji Marinković i objavama koje su razbesnele javnost. Snežana Borjan još jednom o Sanji Marinković i objavama koje su razbesnele javnost. Sanja Marinković nedavno je razbesnela javnost kada je na svom Instagramu… »

Vesti dana »