Povezane vesti

U republici srpskoj debata nakon sramnog zakona: Šta može policija Srpske ako krenu hapšenja Srba za negiranje genocida?

U republici srpskoj debata nakon sramnog zakona: Šta može policija Srpske ako krenu hapšenja Srba za negiranje genocida?

Večernje novosti 29.07.2021
Foto: D. Pozderović Stručnjak za bezbednost Predrag Đeranić uveren je da će biti učinjeno sve da ne dođe do sukoba pripadnika MUP i SIPA, gde takođe ima dosta Srba. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik je već najavio da će MUP RS… »
Policija Srpske će sprečavati hapšenja po Inckovom zakonu

Policija Srpske će sprečavati hapšenja po Inckovom zakonu

Politika 29.07.2021
U funkciji će biti poseban broj telefona u Republici Srpskoj, putem kojeg će građani informisati organe reda ukoliko im je potrebna zaštita, najavio Milorad Dodik. Od našeg dopisnika Sarajevo – Svaki građanin Republike Srpske će biti zaštićen… »
Dodik: "Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu, ali da se ne bira novi član"

Dodik: "Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu, ali da se ne bira novi član"

Blic 29.07.2021
Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsedništva iz srpskog naroda - rekao je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za novinare u Banjaluci. I stakao je da je to bio… »
Dodik srpeman da podnese ostavku Postoji samo jedan uslov

Dodik srpeman da podnese ostavku Postoji samo jedan uslov

Alo 29.07.2021
Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsedništva iz redova srpskog naroda, izjavio je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. Dodik je, na konferenciji za novinare u Banjaluci, rekao… »
Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu, ali da se ne bira novi član

Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu, ali da se ne bira novi član

Večernje novosti 29.07.2021
Foto Novosti Istakao je da je to bio njegov predlog na sastanku sa liderima parlamentarnih stranaka koji je održan u ponedeljak. - Predložiću to i sutra - naveo je Dodik i dodao da je za Srpsku sutra veoma važan dan. - Sutra će biti održana saednica… »
"Na sastanku razgovarano o formiranju vlade nacionalnog jedinstva": Dodik ističe da je spreman da podnese ostavku na mesto…

"Na sastanku razgovarano o formiranju vlade nacionalnog jedinstva": Dodik ističe da je spreman da podnese ostavku na mesto…

Blic 28.07.2021
Predsednik SNSD Milorad Dodik izjavio je da je na poslednjem sastanku partija iz Republike Srpske razgovarano i o formiranju koncentracione, odnosno vlade nacionalnog jedinstva u kojoj bi bila i opozicija, a njen cilj bi bio da se ponište sve nametnute… »
Dodik najavio veliki miting u Banjaluci i okupljanja širom Srpske zbog Inckove odluke: "o tome ću razgovarati sa liderima…

Dodik najavio veliki miting u Banjaluci i okupljanja širom Srpske zbog Inckove odluke: "o tome ću razgovarati sa liderima…

Blic 28.07.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je da neće dozvoliti satanizaciju svog naroda i da građani Republike Srpske u vezi sa nametnutim zakonom od strane odlazećeg visokog predstavnika Valentina Incka o kažnjavanju "negiranja genocida… »

Vesti dana »