Povezane vesti

"Nemojte da to rade muslimani" Dodik pozvao preko milion Srba da krenu u akciju!

"Nemojte da to rade muslimani" Dodik pozvao preko milion Srba da krenu u akciju!

Alo 29.07.2021
Član predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik reagovao je danas na jučerašnje podnošenje prijave predsednika Skupštine Opštine Srebrenica Ćamila Durakovića protiv novinara RTRS-a Branimira Đuričića zbog negiranja genocida u Srebrenici… »
Dodikov veliki kontraudarac! Srbi imaju keca u rukavu, Mile najavio povlačenje iz sporazuma o vojsci!

Dodikov veliki kontraudarac! Srbi imaju keca u rukavu, Mile najavio povlačenje iz sporazuma o vojsci!

Alo 29.07.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik poručio je da će, ako Tužilaštvo BiH odluči da privodi ljude, predložiti da Narodna skupština Republike Srpske odbaci delovanje Suda i Tužilaštva BiH na prostoru Republike Srpske, a MUP zaduži da… »
Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu

Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu

Politika 29.07.2021
BANjALUKA – Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsedništva iz srpskog naroda, rekao je danas srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za novinare u Banjaluci. On je… »
Počeo lov na Srbe u Bosni!

Počeo lov na Srbe u Bosni!

Vesti online 29.07.2021
U Bosni je započeo lov na Srbe, odnosno sve one koji otvoreno negiraju postojanje genocida u Srebrenici jula 1995. godine. Prva žrtva tog, dopunjenog, Krivičnog zakona BiH je Branimir Đuričić, predsednik Udruženja novinara RS i novinar RTRS. Njega… »
Nas milion će se prijaviti tužilaštvu: Dodik objasnio Sarajevu šta će se desiti ako nastave da pritiskaju Srbe

Nas milion će se prijaviti tužilaštvu: Dodik objasnio Sarajevu šta će se desiti ako nastave da pritiskaju Srbe

Večernje novosti 29.07.2021
Foto: S.M. Dodik je rekao da iza ovakvih prijava stoji namera da se novinarima zabrani da "misle, govore i informišu javnost". - Šta reći, imate situaciju da Ćamil Duraković, predstavnik muslimana, prijavljuje Srbina, jer misli da on krši neki zakon… »
Imaju ovlašćenja! Evo šta može da uradi policija Srpske ako krenu hapšenja za genocid!

Imaju ovlašćenja! Evo šta može da uradi policija Srpske ako krenu hapšenja za genocid!

Alo 29.07.2021
Posle sednice Skupštine Republike Srpske u petak znaće se šta će MUP RS moći da uradi u slučaju pokušaja hapšenja građana Srpske po prijavi za negiranje genocida, a po nametnutom zakonu Valentina Incka. Stručnjak za bezbednost Predrag… »
Šta može policija RS ako krenu hapšenja Srba za negiranje genocida?

Šta može policija RS ako krenu hapšenja Srba za negiranje genocida?

Vesti online 29.07.2021
Posle sednice Skupštine Republike Srpske u petak znaće se šta će MUP RS moći da uradi u slučaju pokušaja hapšenja građana Srpske po prijavi za negiranje genocida, a po nametnutom zakonu Valentina Incka. Stručnjak za bezbednost Predrag… »
Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu BiH

Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu BiH

N1 Info 29.07.2021
"Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsedništva iz srpskog naroda", rekao je član Predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za novinare u Banjaluci. Istakao je da je to bio njegov… »
Dodik: Spreman sam dati ostavku, ali da se ne bira novi član Predsjedništva iz srpskog naroda

Dodik: Spreman sam dati ostavku, ali da se ne bira novi član Predsjedništva iz srpskog naroda

Al Jazeera 29.07.2021
Istakao je da je to bio njegov prijedlog na sastanku sa liderima parlamentarnih stranaka koji je održan u ponedjeljak. Spreman sam da kao član Predsjedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsjedništva iz srpskog naroda… »
Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku (video)

Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku (video)

Pravda 29.07.2021
Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, izjavio je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik. Ali traži da se ne bira novi član Predsedništva iz redova srpskog naroda, Dodik je, na konferenciji za novinare u Banjaluci, rekao… »
Dodik spreman napustiti Predsjedništvo BiH, ali da se ne bira novi član

Dodik spreman napustiti Predsjedništvo BiH, ali da se ne bira novi član

Slobodna Evropa 29.07.2021
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorad Dodik izjavio je u četvrtak 29. jula kako je "spreman da kao član Predsjedništva BiH podnese ostavku", ali da "traži da se ne bira novi član Predsjedništva BiH iz srpskog naroda". Na… »
Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu, ali da se ne bira novi član (video)

Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu, ali da se ne bira novi član (video)

Kurir 29.07.2021
Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsedništva iz srpskog naroda - rekao je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za novinare u Banjaluci. Istakao je da je to bio… »
Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu BiH

Dodik: Spreman sam da podnesem ostavku u Predsedništvu BiH

RTS 29.07.2021
Spreman sam da kao član Predsedništva BiH podnesem ostavku, ali tražim da se ne bira novi član Predsedništva iz srpskog naroda, rekao je srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik na konferenciji za novinare u Banjaluci. Dodik je dodao da je to… »

Vesti dana »