Povezane vesti

Teror traje! MUP suspendovao i goni predsednika sindikata policije, borca protiv prisilne vakcine! Izgovor je bedan!

Teror traje! MUP suspendovao i goni predsednika sindikata policije, borca protiv prisilne vakcine! Izgovor je bedan!

Pravda 29.07.2021
U jeku borbe vlasti za prinudnu vakcinaciju neproverenim vakcinama protiv kovida-19 koje imaju samo privremene dozvole za upotrebu, Ministarstvo unutrašnjih poslova je suspendovalo i pokrenulo krivičnu prijavu protiv jednog od najglasnijih boraca protiv… »
SSP: Lokalni naprednjaci guše sindikalno delovanje

SSP: Lokalni naprednjaci guše sindikalno delovanje

Danas 29.07.2021
Inicijativni odbor Stranke slobode i pravde (SSP) u Užicu najoštrije je osudio odluku MUP-a Srbije, Policijske uprave Užice i nadležnog tužilaštva, kojom je Glišo Vidović, predsednik Gradskog odbora Sloge u Užicu, suspendovan sa radnog mesta… »
Suspendovani predsednik sindikata policije iz Užica: Čime sam ja to narušio ugled MUP-a?

Suspendovani predsednik sindikata policije iz Užica: Čime sam ja to narušio ugled MUP-a?

Danas 29.07.2021
Glišo Vidović, predsednik Sindikata policije Sloga i predsednik Gradskog odbora tog sindikata u Užicu, suspendovan je sa posla policajca u Policijskoj upravi Užice zbog navodne „teške povrede službene dužnosti“, odnosno „ponašanja koje… »

Vesti dana »