Povezane vesti

Stiska usne, lomi prste... Ekspert FBI analizirao Vučića: "Vidim sedam znakova, to je školski primer..."

Stiska usne, lomi prste... Ekspert FBI analizirao Vučića: "Vidim sedam znakova, to je školski primer..."

Pravda 29.07.2021
Džo Navaro, nekadašnji FBI agent i ekspert za neverbalnu komunikaciju, nastavio je da na Tviteru analizira predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koji prilikom svog obraćanja javnosti pravi grimase, stiska ruke, uzdiše i koristi se mnogim drugim… »
Imam grč od Žakline Tatalović: Vučić objasnio zašto pravi grimase

Imam grč od Žakline Tatalović: Vučić objasnio zašto pravi grimase

Nova 29.07.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da nije znao da se FBI bavi njegovom neverbalnom komunikacijom prema novinarki N1 Žaklini Tatalović, te da ima grč na licu otkako je video na svojoj inauguraciji. „Ako pogledate snimak, nikakav loš… »
"Bila je najradosnija na mojoj inauguraciji": Vučićev odgovor na pitanje o Žaklini Tatalović (video)

"Bila je najradosnija na mojoj inauguraciji": Vučićev odgovor na pitanje o Žaklini Tatalović (video)

Večernje novosti 29.07.2021
Foto: Printskrin/Pink Vučić je, na pitanje da prokomentariše da se njegovom ponašanjem i neverbalnom komunikacijom bavio navodno bavio i FBI-a, a vezano za rekciju na pitanje novinarke N1 Žakline Tatalović. - Ako pogledate snimak nikakav loš odraz… »

Vesti dana »