Povezane vesti
Gradonačelnik Kragujevca podržava pojednostavljenje legalizacije
RTK 29.07.2021
Gradonačelnik Kragujevca, Nikola Dašić ocenio je da je trenutni model legalizacije prespor i ne prati kapitalne infrastrukturne projekte u Republici Srbiji. Navodeći primer da je u Kragujevcu u toku izgradnja saobraćajnice koja će povezivati dva… »
Saopštenje gradonačelnika povodom najave pojednostavljenja procedura legalizacije objekata
Glas Šumadije 29.07.2021
Povodom najave pojednostavljenja procedura legalizacije objekata gradonačelnik Kragujevca, Nikola Dašić, obratio se saopšenjem koje prenosimo u celosti: „S obzirom na to da je najava pojednostavljene legalizacije kroz novi zakonski okvir uspaničila… »
„Ne treba političariti-legalizacija objekata je civilizacijski iskorak!- kaže gradonalečnik Kragujevca
U centar 29.07.2021
-S obzirom da je najava pojednostavljene legalizacije kroz novi zakonski okvir uspaničila opozicioni deo srpske političke scene, moram kao predstavnik jedne od najvećih lokalnih uprava da dam pojašnjenje šta to znači u praksi. Masovna legalizacija o… »
Vesti dana »
Uživo: Kriza u Iranu, iransko pravosuđe demantuje: Erfan Soltani nije osuđen na smrt
Euronews pre 57 minutajoš 24 povezane
Žreb za Australijan open 2026: Novak Đoković i Olga Danilović saznali protivnike
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 30 povezanih
Moguća onlajn nastava u drugom polugodištu: Oglasio se Dejan Vuk Stanković, ministarstvo priprema plan B ako potraje vanredna situacija
Blic pre 52 minutajoš 14 povezanih
Nastavlja se sednica Skupštine: Izglasavanje seta pravosudnih zakona izvesno
N1 Info pre 37 minutajoš 13 povezanih




