Povezane vesti

Troicki: Bio sam protiv da Đoković učestvuje u dublu

Troicki: Bio sam protiv da Đoković učestvuje u dublu

Politika 29.07.2021
Trener srpskog teniskog olimpijskog tima Viktor Troicki izjavio je danas da je bio protiv učešća Đokovića u mešovitom dublu. „Bio sam protiv njegovog učešća u mešovitom dublu. Ceo tim je bio protiv. To je bila samo njegova odluka. Želeo je da… »
Svi smo rekli Novaku da ne igra, ali nije hteo ni da čuje! Molili ga da odmori, ali on rešio da nam donese 2 medalje

Svi smo rekli Novaku da ne igra, ali nije hteo ni da čuje! Molili ga da odmori, ali on rešio da nam donese 2 medalje

Mondo 29.07.2021
"Bio sam protiv, ceo tim je bio protiv, ali to je Novakova odluka". "Bio sam protiv, ceo tim je bio protiv, ali to je Novakova odluka". Selektor srpske teniske olimpijske reprezentacije Viktor Troicki otkrio je da je Novak Đoković zaigrato u miks dublu… »
Pred mečeve odluke Novakov bliski prijatelj otkrio veliku tajnu iz Tokija koja je ostavila Srbiju bez teksta

Pred mečeve odluke Novakov bliski prijatelj otkrio veliku tajnu iz Tokija koja je ostavila Srbiju bez teksta

Alo 29.07.2021
Đoković se u petak bori za dve medalje. Nisu svi podržali odluku Novaka Đokovića da pokuša da donese Srbiji medalju i u miks dublu sa Ninom Stojanović. Selektor teniske reprezentacije Srbije Viktor Troicki je u intervjuu za Asošijeted pres rekao… »

Vesti dana »