Povezane vesti

Stanari Vidovdanske u suzama, na kratko ušli u urušenu zgradu po lične stvari

Stanari Vidovdanske u suzama, na kratko ušli u urušenu zgradu po lične stvari

N1 Info 30.07.2021
Stanarima zgrade u Vidovdanskoj ulici u Beogradu, koja se pre dve nedelje urušila zbog zidanja obližnjeg stambenog objekta, danas je omogućno da na kratko uđu u svoje domove i uzmu lične stvari koje nisu uspeli da ponesu sa sobom tokom evakuacije… »
Zeka s vračara preživeo 14 dana bez hrane i vode! Vatrogasci iz urušene zgrade u Vidovdanskoj spasili i vilija (foto)

Zeka s vračara preživeo 14 dana bez hrane i vode! Vatrogasci iz urušene zgrade u Vidovdanskoj spasili i vilija (foto)

Blic 30.07.2021
Zeka Vili, ljubimac jednog od stanara urušene zgrade na Vračaru, za koga su svi mislili da nije više živ, pronađen je danas posle 14 dana! Vlasnik nije mogao očima da veruje kada ga je ugledao! Kako kaže, neverovatno je da zeka preživeo sam u… »
Potresne scene sa vračara: Stanari urušene zgrade došli po svoje uspomene (foto/video)

Potresne scene sa vračara: Stanari urušene zgrade došli po svoje uspomene (foto/video)

Večernje novosti 30.07.2021
Foto: N. S. Na adresi Vidovdanska 2A nalaze se ekipe koje će obezbediti da se bezbedno iznesu stvari, kao i vatrogasci. Kako je za "Novosti" rekao sekretar za vanredne situacije Darko Glavaš iz pet, kao i deo šestog stana, vlasnici će moći da uzmu… »
Ruše zgradu u Vidovdanskoj, stanari spasili dragocenosti FOTO

Ruše zgradu u Vidovdanskoj, stanari spasili dragocenosti FOTO

Nova 30.07.2021
Vatrogasci se trenutno nalaze u Vidovdanskoj 2a na Vračaru, gde se pre dve nedelje urušilo deo zgrade zbog kopanja temelja na gradilištu pored, a kako saznajemo, u toku je rušenje objekta. Stanarima je jutros omogućeno da uđu u stanove i uzmu samo… »
Zec Vili izbavljen iz urušene zgrade na Vračaru: Postao heroj, preživeo dve nedelje bez hrane i vode (foto)

Zec Vili izbavljen iz urušene zgrade na Vračaru: Postao heroj, preživeo dve nedelje bez hrane i vode (foto)

Mondo 30.07.2021
U Vidovdanskoj 2a na Vračaru pre dve nedelje došlo je do urušavanja zgrade, a danas su vatrogasci iz ruševina spasili zeca Vilija. U Vidovdanskoj 2a na Vračaru pre dve nedelje došlo je do urušavanja zgrade, a danas su vatrogasci iz ruševina… »
Neverovatno! Zeka sa vračara preživeo 14 dana pod ruševinama: Bio bez vode i hrane, vatrogasci ga spasli iz urušene zgrade…

Neverovatno! Zeka sa vračara preživeo 14 dana pod ruševinama: Bio bez vode i hrane, vatrogasci ga spasli iz urušene zgrade…

Večernje novosti 30.07.2021
Foto: N. S. Kako za nas list kaze Miodrag Strainovic, vlasnik stana u suterenu, bio je sam kada se deo zgrade obrusio. - Sin mi je u Grčkoj, ćerka u Hrvatskoj, tako da sam bio sam ovde - kaze on. - Samo mi je bilo bitno da nađem neke stare fotografije… »

Vesti dana »