Povezane vesti
Minibusevi za sela: Uskoro konkurs - izdvojeno 120 miliona dinara
Večernje novosti 30.07.2021
Foto: B.G. Vlada Srbije usvojila je ovu Uredbu dodele bespovratnih sredstava za kupovinu vozila, na inicijativu Ministarstva za brigu o selu, a moći će da se aplicira za najviše sedam miliona dinara. Za prevoz putnika iz jednog sela u drugo, kao i u… »
Inicijativa Ministarstva za brigu o selu: Za Miholjske susrete 43 miliona
Večernje novosti 30.07.2021
Foto: J. Lemajić Vlada Srbije je na inicijativu Ministarstva za brigu o selu juče usvojila ovu Uredbu koja predviđa jednodnevnu ili višednevnu manifestaciju u selima širom Srbije, izvan gradskih, opštinskih sedišta i prigradskih naselja. Program koji će… »
Usvojena Uredba o dodeli sredstava za organizovanje manifestacije Miholjski susreti sela
Beta 30.07.2021
Ministarstvo za brigu o selu objavilo je danas da je Vlada Srbije usvojila Uredbu o dodeli bespovratnih sredstava za organizovanje manifestacije pod nazivom "Miholjski susreti sela". Kako je saopšteno, Uredba, koju je iniciralo Ministarstvo za brigu o… »
Usvojena Uredba o dodeli sredstava za kupovinu mini buseva za prevoz seoskog stanovništva
Novi magazin 30.07.2021
Ministarstvo za brigu o selu objavilo je danas da je Vlada Srbije, na inicajativu tog ministarstva, usvojila Uredbu o dodeli bespovratnih sredstava za kupovinu mini buseva za prevoz seoskog stanovništva. Uredba predviđa dodelu bespovratnih sredstava za… »
Vesti dana »
Benzin i dizel do 31. decembra jeftiniji za po dva dinara po litru
Radio sto plus pre 38 minutajoš 35 povezanih
'Izveli smo savršene udare na teroristički ološ koji ubija hrišćane': Tramp
BBC News pre 4 minutajoš 37 povezanih
MUP pozvao građane da napuste stanove: Avio-bomba pronađena u Beogradu na vodi biće uklonjena u nedelju ujutro
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 23 povezane
Slađan Trajković osuđen na 10 godina zatvora za ratne zločine na Kosovu
Beta pre 1 satjoš 17 povezanih




