Povezane vesti

Šmit stigao u BiH, a Incko se oglasio zadnji put: Odlazim, ne potpuno srećan, ali sam istinski zahvalan ljudima!

Šmit stigao u BiH, a Incko se oglasio zadnji put: Odlazim, ne potpuno srećan, ali sam istinski zahvalan ljudima!

Kurir 30.07.2021
Na kraju svog 12-godišnjeg mandata u Bosni i Hercegovini visoki predstavnik Valentin Incko poručio je da odlazi "ne potpuno srećan", svestan svojih ograničenja i institucija koje je predstavljao, ali "istinski zahvalan" ljudima BiH. "Bosna i… »
Incko šokirao oproštajnom porukom: “Kuća nije tesna kad čeljad nije besna”

Incko šokirao oproštajnom porukom: “Kuća nije tesna kad čeljad nije besna”

Vesti online 30.07.2021
Visoki predstavnik za Bosnu i Hercegovinu Valentin Incko, kome je u petak poslednji radni dan na ovoj dužnosti, emotivnom se porukom oprostio od građana BiH. Rekao je da je to jedno od najlepših mesta na svetu i zemlja u kojoj je puno više dobrote… »
Inckov mandat ističe sutra: "Nije se rodio ko je svima ugodio" (video)

Inckov mandat ističe sutra: "Nije se rodio ko je svima ugodio" (video)

Blic 30.07.2021
Valentin Incko, odlazeći visoki predstavnik u BiH, kojem sutra ističe višegodišnji mandat, obratio se javnosti oproštajnom porukom, rekavši, između ostalog, da ne odlazi potpuno srećan. Pre nešto više od 12 godina došao sam u BiH i trebao sam… »
Inzko u oproštajnoj poruci: Mnogo šta će proći, ali BiH će opstati

Inzko u oproštajnoj poruci: Mnogo šta će proći, ali BiH će opstati

Al Jazeera 30.07.2021
Potencijal Bosne i Hercegovine, zemlje koju je nazvao biserom u srcu Evrope, odlazeći Visoko predstavnik vidi u građanima koji želi mir i prosperitet. Mnogo šta će proći, ali Bosna i Hercegovina će opstati. Ta zemlja je nešto posebno, koja ima… »

Vesti dana »