Povezane vesti
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti: Odbornik u Planidištu nije uputio izvinjenje ženama
Novi magazin 30.07.2021
Kancelarija Poverenice za zaštitu ravnopravnost saopštila je danas da odbornik u Plandištu, advokat Danilo Lukić nije postupio po njenoj preporuci da u roku od 30 dana, zbog kršenja Zakona o diskriminaciji, objavi javno izvinjenje svim ženama. U postupku… »
Poverenica: Odbornik Danilo Lukić nije postupio po preporukama
Danas 30.07.2021
Kancelarije poverenice za ravnopravnost saopštila je danas da odbornik u Plandištu Danilo Lukić nije postupio po preporuci poverenice u roku od 30 dana. Kako se navodi, postupak je sproveden po pritužni udruženja Femplac zbog diskriminacije na osnovu… »
Vesti dana »
Sijarto u Moskvi: Rusija i Mađarska treba da se suprotstave pritiscima spolja; Zelenski: Mali napredak ka miru
RTS pre 1 minutjoš 27 povezanih
Platforma "Svoj na svome" preopterećena: Građani u velikom broju prijavljuju nelegalne objekte, sistem puca pod opterećenjem
Dnevnik pre 31 minutajoš 22 povezane
Beogradske elektrane najveći dužnik na listih javnih komunalnih preduzeća
Biznis.rs pre 1 minutjoš 10 povezanih
Umanjeni računi za struju u više od 180.000 domaćinstava: Đedović Handanović: "Prijava je jednostavna"!
Kurir pre 46 minutajoš 11 povezanih



