Povezane vesti
Matić: Svi srpski turisti u Turskoj su zbrinuti
RTS 30.07.2021
Ministarka turizma i telekomunikacija Tatjana Matić saopštila je da su svi srpski turisti koji se nalaze u turskim letovalištima zbrinuti kao i da je u kontaktu sa ministrom turizma Turske u slučaju da je potrebno dodatno angažovanje srpskih i turskih… »
Matić: Svi srpski turisti u Turskoj su zbrinuti
Nova 30.07.2021
Ministarka turizma i telekomunikacija Tatjana Matić saopštila je večeras da su svi srpski turisti koji se nalaze u turskim letovalištima zbrinuti kao i da je u kontaktu sa ministrom turizma Turske u slučaju da je potrebno dodatno angažovanje srpskih i… »
Vesti dana »

Privatno obezbeđenje, fantomke i policijski kordon: Opozicija ne učestvuje u radu Skupštine Zaječara dok se ne ukloni privatno obezbeđenje (VIDEO)
Insajder pre 42 minutajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Novi magazin pre 4 satijoš 8 povezanih

Mediji: Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova
Novi magazin pre 4 satijoš 5 povezanih

Ministru Glišiću pozlilo tokom gostovanja na televiziji; Lončar: Operacija je završena, i dalje je u teškom stanju
RTV pre 3 minutajoš 141 povezana

Skandalozan potez izvestioca EP za Srbiju: Picula čestitao „Oluju” fotografijom na kojoj drži oružje
Pravda pre 23 minutajoš 23 povezane