Povezane vesti

Ešli Barti srećna zbog brozne, ali zna kako je Srbiji: Ovo je veoma teško za njih, za mene je ostvarenje sna

Ešli Barti srećna zbog brozne, ali zna kako je Srbiji: Ovo je veoma teško za njih, za mene je ostvarenje sna

Večernje novosti 31.07.2021
FOTO: AP/Tanjug Najbolja teniserka sveta u singlu bila je oduševljena što je osvojila broznanu medalju, ali zna koliko je sve ovo teško za Srbiju. - Jasno je da je ovo veoma teško za Srbiju. Za DŽona i mene je ovo ostvarenje sna. Činjenica da smo… »
Žali Novaka, ali slavi medalju! Za Srbiju je ovo veoma teško, a za nas ostvarenje sna

Žali Novaka, ali slavi medalju! Za Srbiju je ovo veoma teško, a za nas ostvarenje sna

Alo 31.07.2021
Osvojili bronzu bez borbe. Australijski mešoviti dubl koji čine Ešli Barti i Džon Pirs došao je bez borbe do bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju. Australijancima su predali Novak Đoković i Nina Stojanović usled iscrpljenosti srpskog… »
Navijači ismevaju Kirjosa posle poraza Đokovića

Navijači ismevaju Kirjosa posle poraza Đokovića

Nova 31.07.2021
Australijski teniser Nik Kirjos našao se usred rasprave teniskih fanova posle meča Pabla Karenjo Buste i Novaka Đokovića. Kirjos, poznat po kontroverznom ponašanju i izjavama, rekao je „da šljaka ne postoji, Karenjo Busta ne bi bio ni u top 50… »
Ešli Barti žali zbog Novaka, ali slavi bronzu! Za Srbiju je ovo veoma teško, a za nas ostvarenje sna

Ešli Barti žali zbog Novaka, ali slavi bronzu! Za Srbiju je ovo veoma teško, a za nas ostvarenje sna

Kurir 31.07.2021
Australijski mešoviti dubl koji čine Ešli Barti i Džon Pirs došao je bez borbe do bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju – pošto je srpski tim Novak Đoković i Nina Stojanović predao usled iscrpljenosti srpskog tenisera. Po osvajanju… »
Grbićeva poruka Đokoviću: Nisi olimpijski šampion samo zbog medalje

Grbićeva poruka Đokoviću: Nisi olimpijski šampion samo zbog medalje

Nova 31.07.2021
Proslavljeni odbojkaški reprezentativac Vladimir Grbić poslao je poruku Novaku Đokoviću posle poraza od Pabla Karenjo Buste. Španac je pobedio Srbina u borbi za bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju sa 6:4, 6:7 (6) i 6:3, a Đoković je kasnije… »
Karenjo Busta posle velike pobede: Kada sam video da će mi Đoković biti rival, sve se raspalo

Karenjo Busta posle velike pobede: Kada sam video da će mi Đoković biti rival, sve se raspalo

Večernje novosti 31.07.2021
FOTO: AP/Tanjug On je slavio sa 6:4, 6:7(6), 6:3 i sigurno da nije ni sanjao da može da napravi ovako veliki rezultat. - Srećniji sam nego posle osvajanja turnira. Osvojio sam Dejvis kup, ATP turnire, ali i olimpijsku medalju... Nikada nisam doživeo… »
Nadal se raduje kao da je on pobedio Đokovića: Čestitam, veliki Pablo, tako sam srećan foto

Nadal se raduje kao da je on pobedio Đokovića: Čestitam, veliki Pablo, tako sam srećan foto

Kurir 31.07.2021
Najbolji španski teniser Rafael Nadal presrećan je zbog činjenice da je njegov sunarodnik Pablo Karenjo Busta sprečio Novaka Đokovića da osvoji novu medalju, jer je u Tokiju slavio u meču za olimpijsku bronzu 6:4, 6:7, 6:3. - Veliki Pablo! Kakva… »
„Novak mi nije uzeo brejk, najveći rezultat karijere – kao zlato“

„Novak mi nije uzeo brejk, najveći rezultat karijere – kao zlato“

Nova 31.07.2021
Španski teniser Pablo Karenjo Busta kaže da mu je pobeda nad Novakom Đokovićem u borbi za medalju u Tokiju najveće dostignuće u karijeri. Španac ima 30 godina i do sada je osvojio šest titula u karijeri, ima i Dejvis kup, ali smatra da ništa ne… »
Busta tražio kaznu za Novaka, a 2016. Se nije bunio: Sudija ukrao poen Srbinu, tad mu nije smetalo! (video)

Busta tražio kaznu za Novaka, a 2016. Se nije bunio: Sudija ukrao poen Srbinu, tad mu nije smetalo! (video)

Mondo 31.07.2021
Pablo Karenjo Busta želeo je da Novak Đoković bude kažnjen u meču za bronzu, a zaboravio je da je i sam ćutao na nepravdu učinjenu Janku Tipsareviću. Pablo Karenjo Busta želeo je da Novak Đoković bude kažnjen u meču za bronzu, a zaboravio je… »
Podrška Novaku stigla od Vanje Grbića: "Ti si, Novače, primer olimpijskog šampiona" (video)

Podrška Novaku stigla od Vanje Grbića: "Ti si, Novače, primer olimpijskog šampiona" (video)

Večernje novosti 31.07.2021
FOTO: N. Paraušić Novak je poražen u singlu, a zatim je morao i da preda meč u miks dublu, jer zbog povreda i iscrpljenosti nije mogao da nastupi i u tom meču. – Olimpijski šampion nije status koji se dobija medaljom, već filozofijom kojom se… »
NOVAK SE POVUKAO SA OI: Izvinjavam se navijačima, telo mi je otkazalo

NOVAK SE POVUKAO SA OI: Izvinjavam se navijačima, telo mi je otkazalo

Sandžak haber 31.07.2021
TOKIO – Izvinjavam se svim navijačima u Srbiji koje sam razočarao, koji su očekivali od mene medalju. I ja sam, ali telo mi je jednostavno otkazalo, izjavio je najbolji teniser sveta Novak Ðoković, nakon što je ostao bez medalje na Olimpijskim… »
Uzela Srbiji bronzu bez borbe: Zaslužili smo ovo i slavićemo

Uzela Srbiji bronzu bez borbe: Zaslužili smo ovo i slavićemo

Nova 31.07.2021
Australijska teniserka Ešli Barti slavi bronzanu medalju u miks dublu, pošto su ona i Džon Pirs, njen dubl partner bez borbe došli do odličja u subotu. Trebalo je da ukrste rekete sa Novakom Đokovićem i Ninom Stojanović, ali se Đoković, posle… »
Djoković: Dao sam sve od sebe, izvinjavam se navijačima

Djoković: Dao sam sve od sebe, izvinjavam se navijačima

Radio sto plus 31.07.2021
Srpski teniser Novak Djoković rekao je danas da je dao sve od sebe da donese svojoj zemlji medalju na Olimpijskim igrama, kao i da se izvinjava svim ljubiteljima sporta zbog četvrtog mesta. “Kada si na Olimpijskim igrama logično je da želiš da daš… »
Đoković: Igrao sam pod lekovima, imam nekoliko povreda

Đoković: Igrao sam pod lekovima, imam nekoliko povreda

Nova 31.07.2021
Novak Đoković otkrio je šta se sve dešavalo sa njim u toku meča sa Pablom Karenjom-Bustom (6:4, 6:7(6), 6:3), ali i čitavog olimpijskog turnira. „Izvinjavam se svim navijačima u Srbiji koje sam razočarao. Znam da su mnogi od mene očekivali… »
Vanja Grbić se obratio noletu moćnom porukom: Ti si primer svima šta je i kako izgleda biti olimpijski šampion! (foto)

Vanja Grbić se obratio noletu moćnom porukom: Ti si primer svima šta je i kako izgleda biti olimpijski šampion! (foto)

Kurir 31.07.2021
Legendarni srpski odbojkaš Vladimir Vanja Grbić poslao je moćnu poruku Novaku Đokoviću posle povlačenja sa OI u Tokiju. "Olimpijski šampion nije status koji se dobija medaljom, već filozofijom kojom se neko vodi kroz život. Ti si primer svima… »
Raspored za 9. dan: Navijamo za Ninu, kreće i Ivana u Tokiju

Raspored za 9. dan: Navijamo za Ninu, kreće i Ivana u Tokiju

Nova 31.07.2021
Srpski olimpijci nemaju ni pobedu, ni medalju osmog dana na Igrama u Tokiju, devetog se uzdamo u bokserku Ninu Radovanović, a kreće i Ivana Španović. Fijasko srpskog sporta imali smo priliku da gledamo u subotu… Nažalost, Novak Đoković je… »
Nadal slavi Novakov poraz! Španija dobila medalju, Rafa se javio - Veliki Pablo!

Nadal slavi Novakov poraz! Španija dobila medalju, Rafa se javio - Veliki Pablo!

Mondo 31.07.2021
Rafael Nadal čestitao je najveću pobedu u karijeri Pablu Karenjo Busti. Rafael Nadal čestitao je najveću pobedu u karijeri Pablu Karenjo Busti. Prvi reket sveta izgubio je borbu za bronzu na Olimpijskim igrama, a njegovom protivniku prvi je čestitiao… »
Nadal jedva dočekao poraz Đokovića! Rafa se oglasio nakon Novakovog poraza u borbi za bronzu!

Nadal jedva dočekao poraz Đokovića! Rafa se oglasio nakon Novakovog poraza u borbi za bronzu!

Alo 31.07.2021
Malo mu je trebalo... Španski teniser Rafael Nadal oglasio se odmah nakon zavšetka meča za bronzu na Olimpijskim igrama između Novaka Đokovića i Pabla Karenja-Buste. "Bik sa Majorke" nasladio se porazom našeg asa i čestitao svom zemljaku na… »
Prva izjava Novaka posle fijaska: Obratio se Srbiji

Prva izjava Novaka posle fijaska: Obratio se Srbiji

Nova 31.07.2021
Novak Đoković poražen je od Pabla Karenjo-Buste u meču za bronzu u Tokiju, a nakon toga je odlučio da se obrati navijačima u Srbiji. „Žalim što nisam uzeo medalju za moju zemlju i u singlu i u dublu. Nisam uspeo da iznesem to juče i danas. Nivo… »
Novak se nama izvinjava? "Žao mi je što sam vas razočarao, dao sam sve od sebe"

Novak se nama izvinjava? "Žao mi je što sam vas razočarao, dao sam sve od sebe"

Večernje novosti 31.07.2021
Foto: Tanjug/AP Igrao je umoran i povređen, pod lekovima, u nehumanim uslovima... Ali, Nole se posle poraza u meču za treće mesto i odustajanja od borbe za bronzu u miksu izvinio svima koje je razočarao! - Nažalost, u četiri moja nastupa na… »
Hrvatska šampionka veličala Oluju pa poručila: “Prema Srbiji osećam poštovanje, ali…”

Hrvatska šampionka veličala Oluju pa poručila: “Prema Srbiji osećam poštovanje, ali…”

Vesti online 31.07.2021
Hrvatska tekvondoistkinja Matea Jelić, koja je posle osvajanja zlata na Olimpijskim igrama dala skandaloznu izjavu u vezi sa “olujom”, ponovo je za medije u domovini govorila koliko joj znači akcija u kojoj je 1995. godine proterano 250.000 Srba iz… »
Volim oluju i nije me sramota! Hrvatica posle skandala slavila uz Tompsona u Kninu, evo šta kaže o srpskim sportistima!

Volim oluju i nije me sramota! Hrvatica posle skandala slavila uz Tompsona u Kninu, evo šta kaže o srpskim sportistima!

Mondo 31.07.2021
Matea Jelić ponovo je komentarisala izjavu o Oluji, nakon što joj je u Kninu napravljen doček na kome je pevala i pesmu ustaškog pevača Marka Perkovića Tompsona. Matea Jelić ponovo je komentarisala izjavu o Oluji, nakon što joj je u Kninu… »
U susret 26-godišnjici akcije “Oluja” (1): Golgota bez kraja

U susret 26-godišnjici akcije “Oluja” (1): Golgota bez kraja

Vesti online 31.07.2021
U samo nekoliko dana avgusta 1995, iz današnje Hrvatske proterano je ili je “dobrovoljno” otišlo više od 200.000 njenih građana. Uoči datuma kada Srbija obeležava Dan sećanja na stradale i prognane Srbe u akciji “Oluja”, a Hrvatska… »

Vesti dana »