Povezane vesti

Nina je ostala bez najlepšeg poklona! Srpska teniserka se nadala medalji za rođendan, ali...

Nina je ostala bez najlepšeg poklona! Srpska teniserka se nadala medalji za rođendan, ali...

Alo 31.07.2021
Novak Đoković i Nina Stojanović bez borbe pradali bronzu Australijancima. Novak Đoković i Nina Stojanović nisu izašli na teren u borbi za bronzu jer je srpski teniser odustao zbog povrede, potvdio je i sam Nole na konferenciji nakon meča… »
Novak se povukao sa OI: Izvinjavam se navijačima, telo mi je otkazalo

Novak se povukao sa OI: Izvinjavam se navijačima, telo mi je otkazalo

IndeksOnline 31.07.2021
TOKIO – Izvinjavam se svim navijačima u Srbiji koje sam razočarao, koji su očekivali od mene medalju. I ja sam, ali telo mi je jednostavno otkazalo, izjavio je najbolji teniser sveta Novak Ðoković, nakon što je ostao bez medalje na Olimpijskim… »
POTOP Novak bez medalje: Đoković – Karenjo Busta 1-2 (4:6, 7:6 3:6 )

POTOP Novak bez medalje: Đoković – Karenjo Busta 1-2 (4:6, 7:6 3:6 )

U centar 31.07.2021
Novak Đoković ostao je bez medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju! Najbolji teniser sveta bez žara i nevoljan izgubio je od Španca sa 1:2 3. SET K R A J 3:6 3:5 Đoković bez izgubljenog poena 2:5 Fenomenalni Karenjo 2:4 – Novak je uradio onaj… »
Đoković besneo na svoj tim! Novak se tokom meča obratio Troickom, a onda je stigao i odgovor! (video)

Đoković besneo na svoj tim! Novak se tokom meča obratio Troickom, a onda je stigao i odgovor! (video)

Alo 31.07.2021
Srpski teniser baš ima mnogo problema u Tokiju. Naš najbolji teniser Novak Đoković nikako ne može da prežali poraz od Aleksandra Zvereva i eliminaciju iz borbe za zlato na Olimpijskim igrama. Tokom meča sa Pablom Karenjom Bustom videla se nervoza u… »
Đoković nije mogao da izdrži! Novak besneo, jedan reket završio na tribinama, drugi se raspao u paramparčad! (video)

Đoković nije mogao da izdrži! Novak besneo, jedan reket završio na tribinama, drugi se raspao u paramparčad! (video)

Alo 31.07.2021
Sustigla je nervoza našeg asa. Nikako ne ide Novaka u poslednja dva dana na Olimpijskim igrama. Suzdržavao se Srbin koliko je mogao, ali je morao nekako iz sebe da izbaci negativnu energiju. Ceh je platio reket, tačnije dva reketa. Đoković je nakon… »

Vesti dana »