Povezane vesti

Iscrpljenost nije razlog: Evo zašto Đoković nije mogao da igra za bronzu sa Ninom!

Iscrpljenost nije razlog: Evo zašto Đoković nije mogao da igra za bronzu sa Ninom!

Vesti online 31.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković i Nina Stojanović predali su meč za bronzanu medalju u miks dublu na Olimpijskim igrama, a iako se prvobitno činilo da je razlog premor Đokovića, ipak je otkriveno da je povreda njegovog ramena sprečila srpskog… »
"Novače, izneverio si Srbiju"! Poznati engleski novinar skandalozno prozvao Đokovića: Sramota, navodni šampione!

"Novače, izneverio si Srbiju"! Poznati engleski novinar skandalozno prozvao Đokovića: Sramota, navodni šampione!

Mondo 31.07.2021
Poznato britansko TV lice uvredljivo govorilo o Novaku Đokoviću posle njegovog poraza u meču za bronzu. Poznato britansko TV lice uvredljivo govorilo o Novaku Đokoviću posle njegovog poraza u meču za bronzu. Novak Đoković izgubio je u subotu u… »
Đoković i Nina Stojanović predali meč za bronzu na Olimpijskim igrama

Đoković i Nina Stojanović predali meč za bronzu na Olimpijskim igrama

Politika 31.07.2021
TOKIO - Srpski miks dubl u sastavu Nina Stojanović i Novak Đoković predao je danas meč za bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju. Đoković i Stojanovićeva trebalo je da igraju protiv para iz Australije Ešli Barti i Džon Pirs, koji će odličje… »
Đoković: Dao sam sve od sebe, izvinjavam se navijačima

Đoković: Dao sam sve od sebe, izvinjavam se navijačima

Beta 31.07.2021
Srpski teniser Novak Djoković rekao je danas da je dao sve od sebe da donese svojoj zemlji medalju na Olimpijskim igrama, kao i da se izvinjava svim ljubiteljima sporta zbog četvrtog mesta. "Kada si na Olimpijskim igrama logično je da želiš da daš… »
Karenjo Busta: Pre meča sam spavao devet i po sati, teško izvršiti pravila protiv prvog na svetu

Karenjo Busta: Pre meča sam spavao devet i po sati, teško izvršiti pravila protiv prvog na svetu

Mozzart sport 31.07.2021
Španac osvajanjem medalje ispunio cilj u Japanu. Pobedom nad Novakom Đokovićem španski teniser Pablo Karenjo Busta stigao je do bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju, a posle velikog uspeha sumirao je utiske ne skrivajući ushićenost… »
Đoković nije uspio doći do olimpijske medalje

Đoković nije uspio doći do olimpijske medalje

Al Jazeera 31.07.2021
Prvi reket svijeta poražen u meču pojedinačne konkurencije za treće mjesto, potom odustao zbog povrede od meča miksa za bronzu. Ozljeda lijevog ramena razlog je zbog kojeg je prvi tenisač svijeta Novak Đoković odustao od nastupa u meču za… »
Poruka Vanje Grbića za Noleta koju treba da pročita cela Srbija!

Poruka Vanje Grbića za Noleta koju treba da pročita cela Srbija!

Sportske.net 31.07.2021
Novak Đoković nije uspeo da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, ali on je i dalje naš najveći šampion. Đoković je igrao povređen, borio se do poslednjih atoma snage i nije uspeo. Đoković je posle poraza u borbi za bronzanu medalju… »
Stiže podrška za Novaka: Moćna poruka legendarnoog odbojkaša!

Stiže podrška za Novaka: Moćna poruka legendarnoog odbojkaša!

Hot sport 31.07.2021
Osvajač zlatne medalje iz Sidneja uz Novaka! Novak Đoković nije uspeo da se domogne medalje na ovim Olimpijskim igrama, što ga je veoma potreslo. Jutros je izgubio borbu za bronzu u singlu, dok u dogovoru sa Ninom Stojanović nije izašao na teren u… »
Novaku stiže podrška od svih srpskih sportista, a poruka Vanje Grbića je baš moćna

Novaku stiže podrška od svih srpskih sportista, a poruka Vanje Grbića je baš moćna

Vesti online 31.07.2021
Nakon što je Novak Đoković ostao u obe konkurencije bez bronzane medalje na Olimpijskim igrama, krenula je lavina podrške i lepih reči za najboljeg tenisera sveta. Prvi se javio legendarni odbojkaš Vladimir Grbić. – Olimpijski šampion nije… »
Srbijo, izvini! Prva novakova izjava posle povlačenja: Znam da sam vas razočarao, ali igraću i u Parizu 2024!

Srbijo, izvini! Prva novakova izjava posle povlačenja: Znam da sam vas razočarao, ali igraću i u Parizu 2024!

Mondo 31.07.2021
Novak Đoković nije odigrao svoje poslednje Olimpijske igre pošto će nastupiti i u Parizu 2024. Novak Đoković nije odigrao svoje poslednje Olimpijske igre pošto će nastupiti i u Parizu 2024. Novak Đoković nije uspeo da osvoji zlatnu medalju na… »
Đoković i Stojanović predali meč za bronzu

Đoković i Stojanović predali meč za bronzu

Novi magazin 31.07.2021
Srpski teniseri Novak Đoković i Nina Stojanović predali su današnji meč za treće mesto u konkurenciji miks dublova na Olimpijskim igrama u Tokiju. Đoković je posle iscrpljujuće borbe izgubio od Španca Pabla Karenja Buste meč za bronzu u singlu… »
Ništa od medalje u tenisu: Nole i Nina neće izaći na teren!

Ništa od medalje u tenisu: Nole i Nina neće izaći na teren!

Hot sport 31.07.2021
Užasna dva dana za srpski tenis! Novak Đoković i Nina Stojanović odustaju od borbe za bronzano odličje na Olimpijskim igrama. Predali su meč, nažalost. Samo pola sata pre početka miksa Novak je odigrao jako iscrpljujući meč za bronzu u singlu i… »
Novak surovo iskren nakon povlačenja: ‘Igrao sam pod lekovima!’

Novak surovo iskren nakon povlačenja: ‘Igrao sam pod lekovima!’

Hot sport 31.07.2021
Nije bilo lako! Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da osvoji ni jednu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju. Jutros je u borbi za bronzanu medalju u singlu izgubio od Španca Pabla Karenja Buste, da bi se potpom povukao sa Ninom… »
Novak Đoković: Izvinjavam se svima u Srbiji, žao mi je Nine, ali nije jedna nego više povreda

Novak Đoković: Izvinjavam se svima u Srbiji, žao mi je Nine, ali nije jedna nego više povreda

Mozzart sport 31.07.2021
Najbolji teniser najavio učešće i na sledećim Olimpijskim igrama. (Od izveštača Mozzart Sporta iz Tokija) Unapred upisana medalja neće stići u Srbiju. Novak Đoković nije uspeo da osvoji bronzu u pojedinačnoj konkurenciji, a onda je sa Ninom… »
Djoković i Stojanović predali meč za bronzu

Djoković i Stojanović predali meč za bronzu

Radio sto plus 31.07.2021
Srpski teniseri Novak Djoković i Nina Stojanović predali su današnji meč za treće mesto u konkurenciji miks dublova na Olimpijskim igrama u Tokiju. Djoković je posle iscrpljujuće borbe izgubio od Španca Pabla Karenja Buste meč za bronzu u singlu… »
Zna se zašto je Novak odustao od dubla: Iscrpljenost nije jedini razlog Noletove predaje borbe za bronzu u miksu! (foto)

Zna se zašto je Novak odustao od dubla: Iscrpljenost nije jedini razlog Noletove predaje borbe za bronzu u miksu! (foto)

Kurir 31.07.2021
Srpski miks dubl u sastavu Nina Stojanovic i Novak Đoković predali su meč za bronzu na Olimpijskim igrama u Tokiju, a portugalski novinar Hose Morgado otkrio je i razlog zbog čega se srpska kombinacija neće boriti za bronzu. Đoković je posle… »
Barti i Pirs ušli u istoriju OI zahvaljujući Novaku i Nini

Barti i Pirs ušli u istoriju OI zahvaljujući Novaku i Nini

Sportske.net 31.07.2021
Novak Đoković je zbog fizičke nemogućnosti da nastupi u miks dublu sa Ninom Stojanović, morao da odustane od duela za treće mesto Olimpijskih igara. Zbog predaje meča, njihov rival koji čine australijski parti Ešli Barti i Džon Pirs osvojio je… »
Nole: Srce mi je na mestu, žao mi je Nine, hoću i u Pariz

Nole: Srce mi je na mestu, žao mi je Nine, hoću i u Pariz

N1 Info 31.07.2021
Novak Đoković je posle poraza od Pabla Karenja Buste rekao da mu je žao što nije osvojio medalju za Srbiju ali da ne žali uopšte što je došao na Igre u Tokio. Takođe kaže da je uvek čast da igra za Srbiju i da će zato probati da se nađe na… »
Srbijo, budi ponosna, Novak ne odustaje od zlata na OI!

Srbijo, budi ponosna, Novak ne odustaje od zlata na OI!

Sportske.net 31.07.2021
Novak Đoković je posle poraza od Karenja Buste na Olimpijskim igrama u borbi za treće mesto i potom predaje meča u miks dublu, rekao da su povrede u mnogome uticale na njegovu igru. "Povreda je u pitanju, ne jedna više ih je. Nadam se da me to neće… »
Ne znam šta će biti sa US openom, ali ne žalim! Novak dao obećanje Srbiji pa otkrio - Nije samo jedna povreda!

Ne znam šta će biti sa US openom, ali ne žalim! Novak dao obećanje Srbiji pa otkrio - Nije samo jedna povreda!

Mondo 31.07.2021
Novak Đoković zna prioritete, Srbija mu je na prvom mestu! Novak Đoković zna prioritete, Srbija mu je na prvom mestu! Novak Đoković nije uspeo da dođe do bronze za Srbiju na Olimpijskim igrama ni u jednoj konkurenciji. Prvo je izgubio od Pabla… »
Đoković već zna – ide na Olimpijske igre u Parizu

Đoković već zna – ide na Olimpijske igre u Parizu

Nova 31.07.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković najavio je da ide u Pariz na sledeće Olimpijske igre, kako bi poslednji put tu probao da se domogne medalje. Đoković je u meču za ulaz u finale u petak poražen od Aleksandra Zvereva, zatim je u subotu izgubio… »
Novakove reči odjekuju planetom! Đoković se oglasio i oduševio Srbiju i čitav teniski svet!

Novakove reči odjekuju planetom! Đoković se oglasio i oduševio Srbiju i čitav teniski svet!

Alo 31.07.2021
Nakon što je ostao bez medalje na Olimpijskim igrama, Novak je smogao snage da izađe pred novinare i kaže šta ima. Naš najbolji teniser Novak Đoković ostao je bez medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju. Nakon poraza od Pabla Karenja-Buste u singlu… »
"Izvinjavam se: Svima!" Novak Đoković otkrio strašne stvari posle povlačenja s Olimpijskih igara, a onda raspametio celu…

"Izvinjavam se: Svima!" Novak Đoković otkrio strašne stvari posle povlačenja s Olimpijskih igara, a onda raspametio celu…

Sportal blic 31.07.2021
Novak Đoković nije uspeo u svojoj nameri da osvoji medalju ili medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju, a posle vrlo emotivne subote u Japanu, sumirao je utiske o učinjenom,. Podsetimo, on je najpre izgubio meč za bronzu od Pabla Karenja Buste, a onda… »
Novak i Nina odustali od borbe za bronzu, javio RTS

Novak i Nina odustali od borbe za bronzu, javio RTS

U centar 31.07.2021
Kako RTS saznaje, Novak Đoković i Nina Stojanović neće igrati meč za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama, u kategoriji miks dubl. Srpski par odustao je od takmičenja zbog isrpljenosti Novaka Đokovića ucentar.rs foto: prinskrin… »

Vesti dana »