Povezane vesti
Vučević: Dogradnja PIO Fonda u Novom Sadu u prvih pet investicija Grada
Blic 31.07.2021
Oko 95 odsto radova na dogradnji Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO Fond) u Novom Sadu je završeno, uloženo je 600 miliona dinara, a objekat će u potpunosti biti gotov krajem septembra ili početkom oktobra, izjavio je danas… »
VUČEVIĆ: "Imaćemo najmoderniju zgradu PIO fonda" (FOTO)
Moj Novi Sad 31.07.2021
Dogradnja objekta Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje u Novom Sadu je na 95 posto završenosti, a po vrednosti, reč je o jednoj od prvih pet investicija u gradu. Objekat u koji je uloženo oko 600 miliona dinara, obišli su gradonačelnik… »
Vučević: Dogradnja PIO Fonda u prvih pet investicija u Novom Sadu
RTV 31.07.2021
NOVI SAD - Oko 95 odsto radova na dogradnji Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje (PIO Fond) u Novom Sadu je završeno, uloženo je 600 miliona dinara, a objekat će u potpunosti biti gotov krajem septembra ili početkom oktobra. "Ovo je po… »
Vesti dana »
Više javno tužilaštvo preuzelo istragu požara u prostorijama Tužilaštva za organizovani kriminal: Na licu mesta i ministar pravde
Nova pre 39 minutajoš 52 povezane
RHMZ dao prognozu za celu nedelju: Zima ne popušta, a evo kad opet kreću padavine
Nova pre 59 minutajoš 30 povezanih
"Kako ste glasali": Protest ispred dekanata Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
N1 Info pre 19 minutajoš 14 povezanih
Tramp i Evropa u klinču zbog Grenlanda: Pretnja carinama i odlučan odgovor
BBC News pre 54 minutajoš 54 povezane




