Povezane vesti

Amerikanac se preselio u Srbiju: Napustio NJujork zbog korone, uživa u slobodnom Beogradu

Amerikanac se preselio u Srbiju: Napustio NJujork zbog korone, uživa u slobodnom Beogradu

Večernje novosti 31.07.2021
Foto I. Marinković - Kada je Kovid-19 prošlog proleća udario na NJujork, imao sam oko 60 godina i oporavljao sam se od traumatske povrede mozga koja me je, prema statističkim standardima, „trebala“ odneti nekoliko godina ranije. Ne samo da sam… »
Beograd kao "Neočekivano utočište u godini kovida" Ispovest američkog profesora koji je kupio kartu u jednom pravcu za…

Beograd kao "Neočekivano utočište u godini kovida" Ispovest američkog profesora koji je kupio kartu u jednom pravcu za…

Blic 31.07.2021
Profesor sa instituta Pibodi pri američkom univerzitetu Džon Hopkins, Tim Pejdž, došao je prošle godine u Beograd usred pandemije, a u današnjem izdanju "Vol strit džurnala" opisao je svoja iskustva iz glavnog grada Srbije pod naslovom… »
Amerikanac kupio kartu Za Beograd i napustio SAD! Priča Njujorčanina koji je preživeo koronu zahvaljujući Srbiji ostavlja…

Amerikanac kupio kartu Za Beograd i napustio SAD! Priča Njujorčanina koji je preživeo koronu zahvaljujući Srbiji ostavlja…

Kurir 31.07.2021
Sajt Vol strit žurnala objavio je danas priču jNjujorčanina koji je, gotovo čitavu 2020. godinu proveo u Beogradu gde je potražio spas od korone, i kako sam kaže, nije pogrešio. WSJ je objavio priču sa naslovom "Jedno od retkih utočišta u godini… »
Amerikanac u Srbiji: Neočekivano utočište u vreme kovida

Amerikanac u Srbiji: Neočekivano utočište u vreme kovida

Nova 31.07.2021
Profesor sa instituta Pibodi pri američkom univerzitetu Džon Hopkins, Tim Pejdž, došao je prošle godine u Beograd usred pandemije, a u današnjem izdanju "Vol strit džurnala" opisao je svoja iskustva iz glavnog grada Srbije pod naslovom… »

Vesti dana »