Povezane vesti

Tokio, 9. dan: Padali rekordi, Srbiju čeka spektakularan dan

Tokio, 9. dan: Padali rekordi, Srbiju čeka spektakularan dan

Nova 01.08.2021
Deveti dan Olimpijskih igara doneo nam je obaranje nekoliko rekorda, dok nas je Ivana Španović zagrejala za finale u skoku udalj. Posle gorke subote, u kojoj je najjači utisak peh Novaka Đokovića u singlu i dublu, došlo je vreme za nove izazove… »
"Nemoj na Olimpijske igre, kažem mu, a on..." Srđan Đoković otkrio prepisku sa Novakom pred Tokio: Tata, znaš me, za…

"Nemoj na Olimpijske igre, kažem mu, a on..." Srđan Đoković otkrio prepisku sa Novakom pred Tokio: Tata, znaš me, za…

Sportal blic 01.08.2021
Neuspeh na Olimpijskim igrama teško je pao , koji je bio veoma motivisan da se sa dve zlatne medalje vrati iz Tokija. A do sada možda i nismo znali kolika je bila ta motivacija. Podsetimo, u a onda je prvi reket sveta Iako je i sam bio u dilemi da li da… »
SMS prepiska u porodici Đoković, tata Srđan savetovao Novaka da ne ide u Tokio

SMS prepiska u porodici Đoković, tata Srđan savetovao Novaka da ne ide u Tokio

Mozzart sport 01.08.2021
„Znaš me, kidam za Srbiju“, istakao je svetski broj jedan. Neuspeh. Ne mora niko Novaku Đokoviću to da kaže. Sam je svestan da je propustio veliku šansu da postane olimpijski šampion. Konkurencija je bila slabija od očekivane, neki od najbolje… »
“Tata, kad je Srbija u pitanju, tu kidam”: Srđan Đoković otkrio prepisku sa sinom pre puta u Tokio (VIDEO)

“Tata, kad je Srbija u pitanju, tu kidam”: Srđan Đoković otkrio prepisku sa sinom pre puta u Tokio (VIDEO)

Vesti online 01.08.2021
Najbolji srpski sportista Novak Đoković emotivno se raspao jer se iz Tokija vraća bez osvojene medalje u obe konkurencije, a sve proživljeno posle mečeva mu je, i te kako, teško palo…. Novak je sa puno emocija igrao ceo turnir, borio se do… »
“Za Srbiju je teško, za mene je ovo san”: Najbolja teniserka sveta žali zbog Novaka

“Za Srbiju je teško, za mene je ovo san”: Najbolja teniserka sveta žali zbog Novaka

Vesti online 01.08.2021
Australijski mešoviti dubl koji čine Ešli Barti i Džon Pirs došao je bez borbe do bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju – pošto je srpski tim Novak Đoković i Nina Stojanović predao usled iscrpljenosti srpskog tenisera. – Jasno je da… »
"A mislio je da će zlato da mu visi oko: Vrata!" Ovako je CNN izvestio o "katastrofi" koju je Novak Đoković doživeo u…

"A mislio je da će zlato da mu visi oko: Vrata!" Ovako je CNN izvestio o "katastrofi" koju je Novak Đoković doživeo u…

Sportal blic 01.08.2021
"Novak Đoković je završio učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju bez medalje, nakon što je izgubio u pojedinačnoj konkurenciji, a povukao se iz nadmetanja mešovitih dublova". Tim rečima američki medijski gigant CNN započinje svoj izveštaj o… »
Hrvati veličaju "debakl" Srbina: Đoković je specifična roba, ostaće mu nedostižno olimpijsko zlato

Hrvati veličaju "debakl" Srbina: Đoković je specifična roba, ostaće mu nedostižno olimpijsko zlato

Večernje novosti 01.08.2021
FOTO> AP Srpski as ostao je bez ijedne medalje, u singlu zbog poraza od Aleksandera Zvereva u polufinalu i Pabla Karenja Buste, ali i odustanja od borbe za bronzu u miksu u paru sa Ninom Stojanović. Neuspeo pokušaj Đokovića da se domogne zlata, samim… »
Zbog novakove odluke osvojila bronzu, pa imala poruku za Srbiju: Australijanka oduševila izjavom o Đokoviću!

Zbog novakove odluke osvojila bronzu, pa imala poruku za Srbiju: Australijanka oduševila izjavom o Đokoviću!

Mondo 01.08.2021
Ešli Barti je razočarala u singl konkurenciji, ali je u miks dublu donela odličje Australiji. Ešli Barti je razočarala u singl konkurenciji, ali je u miks dublu donela odličje Australiji. Novak Đoković nije uspeo da osvoji bronzanu medalju na… »
Srđan pročitao u programu poruku Novaka Đokovića: Tata, moram u Tokio, zbog Srbije!

Srđan pročitao u programu poruku Novaka Đokovića: Tata, moram u Tokio, zbog Srbije!

Večernje novosti 31.07.2021
Foto: N. Paraušić Nije lako bilo Novaku ni juče, a ni danas. Izgubio je medalju na Olimpijskim igrama od Pabla Karenja Buste. Potom se zbog povrede povukao iz miks dubla. Mnogi su mu savetovali da ne ide u Tokio, a jedan od njih je i njegov otac… »
Svaka čast,: tako to rade pravi sportisti: "Znamo koliko je ovo teško za Srbiju!" Njima su Novak i Nina predali meč, bronza…

Svaka čast,: tako to rade pravi sportisti: "Znamo koliko je ovo teško za Srbiju!" Njima su Novak i Nina predali meč, bronza…

Sportal blic 31.07.2021
Australijski mešoviti dubl Ešli Barti/Džon Pirs došao je pošto je srpski tim / predao meč usled iscrpljenosti srpskog tenisera. Po osvajanju medalje Barti, inače prva igračica sveta, bila je presrećna zbog toga što je svojoj državi obezbedila… »

Vesti dana »