Povezane vesti

Nina Radovanović optimista: Srbija će imati medalju u ženskom boksu na narednim Igrama

Nina Radovanović optimista: Srbija će imati medalju u ženskom boksu na narednim Igrama

Večernje novosti 01.08.2021
Foto: AP "Ovo je prva protivnica koja je toliko radikalno viša od mene. Pokušavala sam da nametnem svoj ritam, ali mnogo me je opstruisala svojim naslanjanjem, guranjem i držanjem. To mi je oduzelo mnogo energije kad izađem iz klinča, da nastavim… »
Nina Radovanović bez polufinala i medalje na OI

Nina Radovanović bez polufinala i medalje na OI

Novi magazin 01.08.2021
Srpska reprezentativka u boksu Nina Radovanović nije uspela danas da se plasira u polufinale Olimpijskih igara u Tokiju u kategoriji 48-51 kilograma. Radovanović je poražena u četvrtfinalu od svetske šampionke, Huan Sjaoven iz Kineskog Tajpeha sa 5:0… »
“Obećavam medalju u Parizu, nisam se štedela ni danas”: Radovanović zadovoljna nstupom na OI

“Obećavam medalju u Parizu, nisam se štedela ni danas”: Radovanović zadovoljna nstupom na OI

Vesti online 01.08.2021
Srpska bokserka Nina Radovanović poražena je u četvrtfinalu olimpijskog turnira u Tokiju od Huanh Hsio-Ven iz Kineskog Tajpeha. Radovanovićeva je imala šansa da obezbedi bronzanu medalju, ali je Hsio-Ven jednoglasnom odlukom sudija pobedila 5:0. –… »
Srpkinja se već oštri za Pariz! Budućnost srpskog sporta - Nina Radovanović!

Srpkinja se već oštri za Pariz! Budućnost srpskog sporta - Nina Radovanović!

Alo 01.08.2021
Na kraju sam zadovoljna, samo učešće na Olimpijskim igrama je privilegija za našu državu, gde je ženski boks u povoju, a to što sam stigla do četvrtfinala znači da mogu da obećam da će Srbija imati medalju u Parizu, izjavila je srpska bokserka… »
Srbijo, obećavam medalju na igrama u Parizu: Srčana Nina je sve oduševila, najavljuje velike stvari za 2024!

Srbijo, obećavam medalju na igrama u Parizu: Srčana Nina je sve oduševila, najavljuje velike stvari za 2024!

Mondo 01.08.2021
Nina Radovanović se sjajno borila kao prva srpska bokserka na Olimpijskim igrama, a posle nastupa u Tokiju, jedva čeka Pariz! Nina Radovanović se sjajno borila kao prva srpska bokserka na Olimpijskim igrama, a posle nastupa u Tokiju, jedva čeka Pariz… »

Vesti dana »