Povezane vesti

Pronađena Anđela iz Borče! Javila se majci, na sigurnom je, otkrila razlog zbog kojeg šest dana od nje nije bilo ni traga…

Pronađena Anđela iz Borče! Javila se majci, na sigurnom je, otkrila razlog zbog kojeg šest dana od nje nije bilo ni traga…

Blic 01.08.2021
Anđela Bežanović (28) iz Borče koja je nestala rano ujutru 26. jula, danas se, nakon potresne objave svoje majke, javila da je na sigurnom. - Anđela je na sigurnom, sada mi se javila. Rekla mi je da ne brinem. - priča kroz suze Anđelina majka… »
Anđela iz Borče se javila majci: Na sigurnom je, hvala Bogu što je živa! Otkrila i razlog nestanka

Anđela iz Borče se javila majci: Na sigurnom je, hvala Bogu što je živa! Otkrila i razlog nestanka

Kurir 01.08.2021
Anđela Bežanović (28) iz Borče koja je nestala 26. juna ujutru danas se, nakon potresne objave svoje majke, javila da je na sigurnom. - Dragi prijatelji, hvala vam što ste bili uz mene. Anđela se javila. Na sigurnom je. Ne želi da njen suprug sazna… »
Kraj potrage za anđelom (28) iz Borče: Javila se majci - ne želi da otkrije lokaciju na kojoj se nalazi zbog 1 razloga

Kraj potrage za anđelom (28) iz Borče: Javila se majci - ne želi da otkrije lokaciju na kojoj se nalazi zbog 1 razloga

Mondo 01.08.2021
Anđela Bežanović (28) iz beogradskog naselja Borča koja je nestala u ponedeljak ujutro pronađena je danas, kako je objavila njena majka Vesna Tasić. Anđela Bežanović (28) iz beogradskog naselja Borča koja je nestala u ponedeljak ujutro… »
Nestala Anđela javila se porodici, ne želi da otkrije gde se nalazi

Nestala Anđela javila se porodici, ne želi da otkrije gde se nalazi

Nova 01.08.2021
Devojka Anđela Bežanović (28) iz Borče, koja je nestala pre nekoliko dana, javila se svojoj porodici da je dobro. „Dragi prijatelji, hvala vam što ste bili uz mene. Anđela se javila. Na sigurnom je. Ne želi da njen suprug sazna za njeno novo… »

Vesti dana »