Povezane vesti

"Pomozite mi!" atletičarka se oglasila sa aerodroma: Hoće da me odvedu bez mog pristanka, reagujte! (video)

"Pomozite mi!" atletičarka se oglasila sa aerodroma: Hoće da me odvedu bez mog pristanka, reagujte! (video)

Mondo 01.08.2021
Veliki skandal prati Olimpijske igre i trenutno se ne nazire kraj. Novinarske ekipe uživo izveštavaju sa aerodroma u Tokiju. Veliki skandal prati Olimpijske igre i trenutno se ne nazire kraj. Novinarske ekipe uživo izveštavaju sa aerodroma u Tokiju… »
Beloruska atletičarka traži azil u ambasadi Austrije u Tokiju

Beloruska atletičarka traži azil u ambasadi Austrije u Tokiju

Radio 021 01.08.2021
Atletičarka Kriscina Cimanuska izjavila je danas da je njen život ugrožen u rodnoj Belorusiji i tražila je azil u ambasadi Austrije u Tokiju, gde se nalazi na Olimpijskim igrama. "Bila sam pod pritiskom. Pokušavaju da me nasilno izvedu iz zemlje, bez… »
Skandal u Tokiju kakav se ne pamti! Teraju je sa olimpijade, ona neće kući: Atletičarka po aerodromu jurila policiju i azil…

Skandal u Tokiju kakav se ne pamti! Teraju je sa olimpijade, ona neće kući: Atletičarka po aerodromu jurila policiju i azil…

Kurir 01.08.2021
Beloruska atletičaka Kristina Cimanovskaja (24) javno je kritikovala beloruski olimpijski odbor, zatim je odbila da se vrati u domovinu, a nakon što su prisilno želeli da je ukrcaju na avion, zatražila je pomoć japanske policije. - Molim Međunarodni… »
Olimpijske igre i Belorusija: Kristina Cimanovskaja odbija da se ukrca na let kući

Olimpijske igre i Belorusija: Kristina Cimanovskaja odbija da se ukrca na let kući

Radio 021 01.08.2021
Atletičarka je izjavila za Rojters da neće ići u Belorusiju pošto je prebačena na tokijski aerodrom. Reuters Kristina Cimanovska prebačena je u nedelju na aerodrom Beloruska olimpijka odvedena je na aerodrom u Tokiju odakle treba da leti nazad u… »
Kristina preživela dramu, hoće na silu da je vrate iz Tokija

Kristina preživela dramu, hoće na silu da je vrate iz Tokija

Nova 01.08.2021
Kristina Timanovskaja, beloruska atletičarka ne želi da se vrati u svoju zemlju, nakon što je doživela veliku neprijatnost u Tokiju. Mediji prenose da je Kristina kritikovala vođstvo svoje reprezentacije, a onda su se navodno pojavili treneri i… »
Skandal! Vode je sa olimpijskih igara, ona neće kući: Atletičarka po aerodromu jurila policiju, tražiće azil u 2 zemlje!

Skandal! Vode je sa olimpijskih igara, ona neće kući: Atletičarka po aerodromu jurila policiju, tražiće azil u 2 zemlje!

Mondo 01.08.2021
Beloruska sprinterka trebalo je da se odlukom tima vrati letom za Minsk, ali ona ne pristaje na to! Tražiće azil u dve evropske zemlje. Beloruska sprinterka trebalo je da se odlukom tima vrati letom za Minsk, ali ona ne pristaje na to! Tražiće azil u… »

Vesti dana »