Povezane vesti

Skandal trese Tokio: Beloruskinja neće kući, traži azil u Nemačkoj (VIDEO)

Skandal trese Tokio: Beloruskinja neće kući, traži azil u Nemačkoj (VIDEO)

Vesti online 01.08.2021
Beloruska sportistkinja Kristina Timanovska, koja je trebalo da bude poslata kući sa Olimpijskih igara odlukom beloruskih trenera, mogla bi da zatraži azil u Nemačkoj, preneo je danas TV Nipon citirajući neimenovane izvore. List “Tokio sport” je… »
Beloruskinja traži pomoć od MOK, traži azil!

Beloruskinja traži pomoć od MOK, traži azil!

Sportske.net 01.08.2021
Atletičarka Kriscina Cimanuska izjavila je danas da je njen život ugrožen u rodnoj Belorusiji i tražila je azil u ambasadi Austrije u Tokiju, gde se nalazi na Olimpijskim igrama. "Bila sam pod pritiskom. Pokušavaju da me nasilno izvedu iz zemlje, bez… »
Bjeloruska sprinterka: Hoće na silu da me odvedu sa OI

Bjeloruska sprinterka: Hoće na silu da me odvedu sa OI

Al Jazeera 01.08.2021
Cimanouskaja pozvala je MOK da se uključi u njen slučaj nakon što je izjavila da je odvedena na aerodrom u Tokiju protivno svojoj želji. Bjeloruska sprinterica Kriscina Cimanouskaja pozvala je danas Međunarodni olimpijski komitet (MOK, IOC) da se… »
Skandal na olimpijskim igrama: Beloruskinju teraju kući, ona neće i traži pomoć od mok-a

Skandal na olimpijskim igrama: Beloruskinju teraju kući, ona neće i traži pomoć od mok-a

Večernje novosti 01.08.2021
Foto: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO Ona je izjavila da je uklonjena iz nacionalnog tima i odvedena na aerodrom u Tokiju protivno svojoj želji, a sve zbog kritika koje je upitila nacionalnim trenerima. - Tražim pomoć od Međunarodnog olimpijskog komiteta -… »

Vesti dana »

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Politika pre 41 minutajoš 111 povezana
Predstavnici Hamasa u Kairu na pregovorima o primirju u Gazi

Predstavnici Hamasa u Kairu na pregovorima o primirju u Gazi

Slobodna Evropa pre 3 satajoš 13 povezanih
Siner ne igra u Rimu: Nije lako napisati ovo…

Siner ne igra u Rimu: Nije lako napisati ovo…

Sport klub pre 1 satjoš 14 povezanih
Vozači, strpljivo: Očekuju se gužve

Vozači, strpljivo: Očekuju se gužve

B92 pre 4 satijoš 14 povezanih