Povezane vesti

Vučić: Otvoreni Balkan istorijska odluka, penzionerima u februaru po 20.000 dinara

Vučić: Otvoreni Balkan istorijska odluka, penzionerima u februaru po 20.000 dinara

RTV 01.08.2021
BEOGRAD - "Otvoreni Balkan" je ideja mira, bezbednosti i stabilnosti, ideja koju smo sami doneli, koja nije nametnuta, koja govori da dobro razumemo šta se dešava oko nas, ali i da nećemo da slušamo i služimo drugima, da ne budemo njihovi pokusni… »
Vučić objavio dobre vesti: U februaru sledeće godine 20.000 dinara svakom penzioneru, a biće i povećanja penzija preko 5…

Vučić objavio dobre vesti: U februaru sledeće godine 20.000 dinara svakom penzioneru, a biće i povećanja penzija preko 5…

Blic 01.08.2021
"Otvoreni Balkan" jeste istorijska odluka i ja se nadam da ćemo imati snage da je ostavrimo. Ja se nadam da će to biti moguće do 2023. godine, izjavio je večeras presednik Srbije Aleksandar Vučić na RTS-u. -Nadam se da ćemo prionuti na posao, mnogo… »
Predsednik Srbije Vučić najavio krivičnu prijavu protiv sebe

Predsednik Srbije Vučić najavio krivičnu prijavu protiv sebe

Slobodna Evropa 01.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će 2. avgusta podneti krivičnu prijavu protiv sebe zbog navoda u slučaju Veljka Belivuka. On je najavio da će to uraditi i ministar policije Srbije, Aleksandar Vulin, te da će to biti njihov odgovor… »
Vučić: Sutra Vulin i ja podnosimo krivične prijave protiv sebe

Vučić: Sutra Vulin i ja podnosimo krivične prijave protiv sebe

Radio 021 01.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je najavio da će on i ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin sutra podneti krivične prijave protiv sebe. Kako je rekao, to će učiniti kako bi se ispitali svi navodi medija koji su ih dovodili u vezu s… »
Vučić u dnevniku: Predsednik najavio veliku novčanu pomoć građanima, sjajne vesti za penzionere

Vučić u dnevniku: Predsednik najavio veliku novčanu pomoć građanima, sjajne vesti za penzionere

Večernje novosti 01.08.2021
Foto: Printskrin RTS Aleksandar Vučić je govorio o projektu "Otvoreni Balkan" i izjavio da misli da je to istorijska odluka i da se nada da ćemo biti sposobni da je sprovedemo u delo. Foto: Printskrin RTS On je objasnio da je mnogo toga potrebno da… »
Penzioneri dobijaju po 20.000 dinara: Vučić najavio i povećanje penzija!

Penzioneri dobijaju po 20.000 dinara: Vučić najavio i povećanje penzija!

Mondo 01.08.2021
Predsednik Srbije podelio lepe vesti. Predsednik Srbije podelio lepe vesti. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS-u gde je prvo pričao o odnosima u regionu i postignutom sporazumu uz projekat "Otvoreni Balkan" između Srbije… »

Vesti dana »