Povezane vesti

‘Zvezda je jaka, ali sam uveren u naš prolaz’: Grk iz Šerifa zapretio Zvezdi pred duel u Beogradu!

‘Zvezda je jaka, ali sam uveren u naš prolaz’: Grk iz Šerifa zapretio Zvezdi pred duel u Beogradu!

Hot sport 01.08.2021
Sve je bliži duel trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Šerifa. Prvi meč je na programu već u utorak na ‘Marakani’, a toj utakmici je govorio Dimitros Kolovos, koji je ovog leta nakon uspešne pozajmice potpisao… »
Grk iz Šerifa preti zvezdi: Uveren sam da idemo dalje!

Grk iz Šerifa preti zvezdi: Uveren sam da idemo dalje!

Večernje novosti 01.08.2021
FOTO: EPA Jedan od glavnih fudbalera Šerifa, narednog rivala crveno-belih u kvalifikacijama za Ligu šampiona, Dimitris Kolovos (28), govorio je za moldavske medije o narednom duelu. - Cilj mi je da sa Šerifom osvojim sve trofeje ove godine, i da što… »
Golman Šerifa pred gostovanje Zvezdi: Moldavci se pitaju kakav je tim koji pobedi Kairat 5:0

Golman Šerifa pred gostovanje Zvezdi: Moldavci se pitaju kakav je tim koji pobedi Kairat 5:0

Mozzart sport 01.08.2021
Dušan Marković optimista pred povratak u Srbiju. Crvena zvezda je eliminisavši Kairat u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona obezbedila jesen u Evropi, međutim niz sjajnih sezona na međunarodoj sceni povećao je apetite crveno-bele javosti te je… »
Krstović pred šerif: Da u Beogradu obezbedimo plej-of, pristup da bude kao protiv Kairata

Krstović pred šerif: Da u Beogradu obezbedimo plej-of, pristup da bude kao protiv Kairata

Večernje novosti 01.08.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Bio je to prvenac crnogorskog napadača ove sezone u dresu kluba sa stadiona "Rajko Mitić". - Otvorili smo meč odlično ranim pogotkom i sve je išlo u našu korist. Potom smo primili gol sasvim slučajno, ali smo se odmah… »

Vesti dana »