Povezane vesti

TIODOROVIĆ: Pedijatri su u obavezi da preporuče vakcinaciju, a na roditeljima je da donesu konačnu odluku

TIODOROVIĆ: Pedijatri su u obavezi da preporuče vakcinaciju, a na roditeljima je da donesu konačnu odluku

Moj Novi Sad 02.08.2021
Epidemiolog Branislav Tiodorović izjavio je danas da je siguran da će školska godina početi regularno. On je istakao da se ne očekuje značajniji porast broja inficiranih korona virusom do oktobra. Tiodorović je za "Novosti" izjavio da je uslov da… »
Tiodorović: Većina novozaraženih koronom nevakcinisana

Tiodorović: Većina novozaraženih koronom nevakcinisana

Bujanovačke 02.08.2021
Bujanovac, 2. avgust 2021. Među inificiranima korona virusom u Srbiji najviše je nevakcinisanih, pokazuju poslednji podaci, kaže epidemiolog Branislav Tiodorović. On je dodao da je na poslednjem sastanku Kriznog štaba za suzbijanje epidemije korona… »
Tiodorović je Siguran Škola počinje na vreme

Tiodorović je Siguran Škola počinje na vreme

Alo 02.08.2021
Branislav Tiodorović je siguran da će školska godina početi regularno, i dodaje da je potrebna vakcinacija dece, po domovima zdravlja, na punktovima koje sve pedijatrijske službe u zemlji već imaju. Epidemiolog i član Kriznog štaba, profesor dr… »
Tiodorović: Siguran sam da će školska godina početi regularno, potrebna je vakcinacija dece

Tiodorović: Siguran sam da će školska godina početi regularno, potrebna je vakcinacija dece

Telegraf 02.08.2021
Deca će se vakcinisati po domovima zdravlja na punktovima koje sve pedijatrijske službe u zemlji već imaju, izjavio je Tiodorović. Epidemiolog i član Kriznog štaba, profesor dr Branislav Tiodorović kaže da je potrebno da se školarci i akademici u… »
Tiodorović: Normalan početak školske godine, decu vakcinisati

Tiodorović: Normalan početak školske godine, decu vakcinisati

Radio sto plus 02.08.2021
Tiodorović je za današnje izdanje Večernjih novosti izjavio da je uslov da učenici i studenti ostanu u školskim klupama i tokom cele zime da se što više njih vakciniše. On je dodao da je na poslednjem sastanku Kriznog štaba za suzbijanje… »

Vesti dana »