Povezane vesti

Pesma koja pomera granice! Nakon godinu i po dana čekanja Milica Pavlović i Saša Matić objavili mega hit "oko moje"!

Pesma koja pomera granice! Nakon godinu i po dana čekanja Milica Pavlović i Saša Matić objavili mega hit "oko moje"!

Blic 02.08.2021
Dobro je poznato da mlada muzička zvezda Milica Pavlović nikada ne miruje, pa je i sama u više navrata istakla da je tokom pandemije korona virusa snimila brojne pesme i spotove za svoj četvrti studijski album, a publika je s posebnim nestrpljenjem… »
Spremite se na plakanje! Milica Pavlović i Saša Matić objavili mega hit "Oko Moje"! Godinu i po dana su čuvali pesmu!

Spremite se na plakanje! Milica Pavlović i Saša Matić objavili mega hit "Oko Moje"! Godinu i po dana su čuvali pesmu!

Kurir 02.08.2021
U prethodnih nekoliko meseci pripadnici domaće muzičke scene su objavili brojne pesme i kako je trenutno u toku leto većina njih se odlučila da publici predstavi pesme bržih ritmova, pa je potpuno osveženje numera koja je danas ugledala svetlost… »
OVO JE PRAVI HIT! Milica Pavlović i Saša Matić objavili duet „Oko Moje“ posle GODINU I PO DANA ČEKANJA!

OVO JE PRAVI HIT! Milica Pavlović i Saša Matić objavili duet „Oko Moje“ posle GODINU I PO DANA ČEKANJA!

Svet & Skandal 02.08.2021
Pre više od godinu dana publika je saznala da su mlada muzička zvezda Milica Pavlović i jedan od najpopularnijih pevača u regionu, Saša Matić snimili duetsku pesmu, ali su na njeno objavljivanje morali malo i da sačekaju zbog kompletne situacije… »

Vesti dana »