Povezane vesti

Nezgoda na okretnici: Autobus udario u trafiku u Zemunu

Nezgoda na okretnici: Autobus udario u trafiku u Zemunu

Blic 02.08.2021
Autobus na liniji 45 je na okretnici u Zemunu u Kupreškoj ulici udario u trafiku, prenosi Pink.rs. Kako se navodi, vozač autobusa je izašao iz vozila u kojem nije bilo putnika. Autobus se iznenada sam pokrenuo i udario u trafiku i prodajno mesto za… »
Incident u Zemunu: Vozač izašao, autobus se zakucao u trafiku

Incident u Zemunu: Vozač izašao, autobus se zakucao u trafiku

Kurir 02.08.2021
Oko 16.00 časova u Zemunu, kod Kupreske 2, na okretnici autobusa, došlo je do incidenta. Vozač autobusa na liniji 45, J. B. (65), izašao je iz vozila, u kome nije bilo putnika. Tada se autobus sam pokrenuo i udario u trafiku i prodajno mesto za karte… »
Haos na okretnici u Zemunu: Vozač izašao iz vozila, a onda je autobus krenuo prazan - uleteo u trafiku!

Haos na okretnici u Zemunu: Vozač izašao iz vozila, a onda je autobus krenuo prazan - uleteo u trafiku!

Mondo 02.08.2021
U Zemunu na okretnici autobusa danas oko 16 časova došlo je do incidenta. U Zemunu na okretnici autobusa danas oko 16 časova došlo je do incidenta. Na okretnici je stajao autobus na liniji 45 kojim je upravljao J. B. (65) a vozač je u jednom trenutku… »
Udes u Zemunu: Vozač izašao iz autobusa, a vozilo se pokrenulo i udarilo u trafiku

Udes u Zemunu: Vozač izašao iz autobusa, a vozilo se pokrenulo i udarilo u trafiku

Telegraf 02.08.2021
Reč je o autobusu koji saobrća na liniji 45. U Kupreškoj ulici u Zemunu, na autobuskoj okretnici, došlo je do udesa kada se autobus zakuca u u trafiku. Naime, vozač je izašao iz autobusa koji saobraća na liniji broj 45, a autobus se iznenada sam… »
Incident na okretnici u Zemunu: Autobus udario u trafiku i prodajno mesto za karte

Incident na okretnici u Zemunu: Autobus udario u trafiku i prodajno mesto za karte

Večernje novosti 02.08.2021
Foto: N.Skenderija Do nezgode je došlo nakon što je vozač izašao iz vozila, a zatim se autobus sam pokrenuo i udario u lokale. Srećom, u autobusu nije bilo putnika i nije bilo povređenih.… »

Vesti dana »