Повезане вести
"Хормони су ми полудели, тело ми се мења": Луна Ђогани открила са каквим проблемима се сусреће након порођаја
Блиц 02.08.2021
Бивша ријалити учесница Луна Ђогани открила је на свом Инстаграм налогу да након порођаја има проблеме са хормонима. - Хормони после трудноће су ми полудели, нисам задовољна када видим да ми се тело мења и појављују проблеми… »
Хормони су ми полудели после трудноће: Луна Ђогани забринула пратиоце, открила какве здравствене проблеме има! (фото)
Курир 02.08.2021
Певачица и ријалити звезда Луна Ђогани на свом Инстаграм налогу објавила је информације које су забринуле њене пратиоце. Наиме, Ђоганијева је открила да има проблеме са хормонима, након порођаја. Истакла је да није задовољна… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 5 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 1 сатјош 1 повезана
Измене у овом делу града све до фебруара следеће године: Ове линије мењају трасу
Курир пре 1 сатјош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 5 сатијош 3 повезане



