Povezane vesti

Prosinečki iskreno: Nažalost, nismo spremni za meč kao što je Zvezda – Dinamo

Prosinečki iskreno: Nažalost, nismo spremni za meč kao što je Zvezda – Dinamo

Mozzart sport 03.08.2021
“Najradije bih se maknuo, mada su ti klubovi moj život”, poručio je nekadašnji as jugoslovenskog fudbala. Pored velikog rivalstva, klutnih utakmica koje su odisale tenzijom i ispadima, Crvenu zvezdu i Dinamo, potencijalne rivale u poslednjem kolu… »
"Ma, nismo mi spremni za to": Robert Prosinečki nije srećan zbog eventualnog derbija Zvezda - Dinamo u borbi za Ligu…

"Ma, nismo mi spremni za to": Robert Prosinečki nije srećan zbog eventualnog derbija Zvezda - Dinamo u borbi za Ligu…

Sportal blic 02.08.2021
Legenda i čuveni hrvatski fudbaler je imao šta da kaže o potencijalnom susretu crveno-belih i Dinamo Zagreba u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Žreb za plej-of kvalifikacija za elitno evropsko takmičenje je spojio srpski i hrvatski tim koji će… »
Prosinečki o mogućem duelu zvezde i Dinama: Nažalost, nismo spremni za ove utakmice

Prosinečki o mogućem duelu zvezde i Dinama: Nažalost, nismo spremni za ove utakmice

Večernje novosti 02.08.2021
Foto: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO Sigurno da bi mogući duel dva velika kluba sa ovih prostora izazvati veliku pompu u medijima. - Ma, mi nismo spremni za ove utakmice. Nažalost, to je svakom jasno. Što bih sad ja trebao reći ko je bolji, ko će… »

Vesti dana »