Povezane vesti

Vučić nakon obilaska KCS: "Za ovo nalazite novac, ponosan sam. Uložili smo 112 miliona evra"

Vučić nakon obilaska KCS: "Za ovo nalazite novac, ponosan sam. Uložili smo 112 miliona evra"

Telegraf 03.08.2021
Ovo je ulaganje u bolje sutra, kaže predsednik. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, danas obilazi radove na izgradnji Kliničkog centra Srbije. - Ponosan sam na ono što sam danas video u Kliničkom centru, čija će prva faza biti završena do 1… »
Predsednik obišao radove u KC Srbije: Izgledaće kao spejs šatl, prva faza gotova do 1. decembra

Predsednik obišao radove u KC Srbije: Izgledaće kao spejs šatl, prva faza gotova do 1. decembra

Kurir 03.08.2021
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obilazi završne radove na rekonstrukciji i izgradnji Кliničkog centra Srbije. - Izgledaće kao spejs šatl, mnogo se promenilo u odnosu na poslednji put kad sam bio - kazao je predsednik. - Ponosan sam na… »
"Kako rastu brojevi trebaće nam ova bolnica": Vučić upozorio na širenje korone i četvrti talas na jesen, najavio…

"Kako rastu brojevi trebaće nam ova bolnica": Vučić upozorio na širenje korone i četvrti talas na jesen, najavio…

Blic 03.08.2021
Presednik Srbije Aleksandar Vučić, zajedno sa ministrom Lončarom, obilazi danas završne radove na rekonstrukciji i izgradnji Kliničkog centra Srbije u Beogradu. Vučić je tom prilikom pričao sa radnicima i pohvalio ih na iskazanom trudu. On je… »
Vučić tokom obilaska Kliničkog centra: Izgledaće kao spejs šatl za Srbiju

Vučić tokom obilaska Kliničkog centra: Izgledaće kao spejs šatl za Srbiju

Nova 03.08.2021
U Kliničkom centru Srbije u toku su završni radovi na rekonstrukciji i izgradnji najveće zdravstvene ustanove u zemlji, a danas ih je obišao i predsednik Aleksandar Vučić. Aleksandar Vučić je zajedno sa ministrom zdravlja Zlatiborom Lončarom… »
Vučić o uvežbavanju aplauza: Ne znam šta su radili, vama sigurno tapšu spontano

Vučić o uvežbavanju aplauza: Ne znam šta su radili, vama sigurno tapšu spontano

Nova 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tvrdi da ne zna šta su radnici radili pre njegovog obilaska radova na rekonstrukciji Kliničkog centra Srbije i naveo da mu nisu potrebni aplauzi. Aleksandar Vučić oglasio se danas povodom snimka na kojem radnici… »
Vučić: Prva faza radova na Kliničkom centru Srbije biće završena do 1. decembra

Vučić: Prva faza radova na Kliničkom centru Srbije biće završena do 1. decembra

N1 Info 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će prva faza radova na novom Kliničkom centru u Beogradu, vrednih oko 69 miliona evra, biti završena do 1. decembra. On je posle obilaska radova na izgradnji te zdravstvene ustanove rekao da će „pre… »
Vučić: Klinički centar Srbije biće jedan od najvećih i najmodernijih u Evropi

Vučić: Klinički centar Srbije biće jedan od najvećih i najmodernijih u Evropi

RTV 03.08.2021
BEOGRAD - Novi, rekonstrusani Klinički centar Srbije biće jedan od najvećih i namodernijih kliničkih centara u Evropi, poručio je danas predsednik Aleksandar Vučić nakon obilaska završnih radova, i istakao da će prva faza radova na rekonstrukciji… »
Vučić u kliničkom centru Srbije: Hvala vam - Izgledaće kao svemirski brod (foto, video)

Vučić u kliničkom centru Srbije: Hvala vam - Izgledaće kao svemirski brod (foto, video)

Večernje novosti 03.08.2021
Foto: Printskrin TV Pink Predsednik je iskoristio vreme da se upozna sa napretkom izvođenja radova. Sa njim je i ministar Lončar. Predsednik je popričao malo sa radnicima i zahvalio im što se muče po vrućini. Foto: Фото: С. Ковачевић… »
Vučić oduševljen kliničkim centrom: Mnogo se promenilo od kada sam poslednji put bio, bićete ponosni!

Vučić oduševljen kliničkim centrom: Mnogo se promenilo od kada sam poslednji put bio, bićete ponosni!

Večernje novosti 03.08.2021
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav - Mnogo se promenilo od kada sam poslednji put bio! Hvala radnicima što vredno rade, na trudu i energiji, bićete ponosni jer će Klinički centar Srbije da izgleda kao svemirski brod. To je potpuno novi standard, na… »

Vesti dana »