Povezane vesti

Novače, izvini, nisam znala! Slavna američka glumica nasela na provokaciju, pa uputila javno izvinjenje! (foto)

Novače, izvini, nisam znala! Slavna američka glumica nasela na provokaciju, pa uputila javno izvinjenje! (foto)

Mondo 03.08.2021
Suzan Sarandon, kako kaže, nije bila upućena. Suzan Sarandon, kako kaže, nije bila upućena. Američka glumica Suzan Sarandon javno se putem svog naloga na Tviteru izvinila Novaku Đokoviću kojeg ovih dana bezdušno kritikuju strani mediji. Nakon što… »
Slavna glumica se izvinila Novaku Đokoviću zbog napada: "Nisam znala o čemu se radi, pogrešno sam informisana"

Slavna glumica se izvinila Novaku Đokoviću zbog napada: "Nisam znala o čemu se radi, pogrešno sam informisana"

Blic 03.08.2021
Američka glumica Suzan Sarandon javno se izvinila Novaku Đokoviću zbog neopravdanih kritika koje mu je uputila putem društvenih mreža. Čuvena glumica nasela je na lažnu informaciju da je Novak Đoković „pametovao“ Simon Bajls i Naomi Osaki… »
Pogrešila sam! Slavna glumica udarila na Novaka, a sada je morala da mu uputi izvinjenje!

Pogrešila sam! Slavna glumica udarila na Novaka, a sada je morala da mu uputi izvinjenje!

Alo 03.08.2021
Suzan Sarandon, čuvena američka glumica, morala je da uputi izvinjenje Novaku Đokoviću. Ona je jedna od mnogih koja je nasela na lažnu informaciju da je Srbin pominjao Simon Bajls i Naomi Osaku i kako moraju da se nose sa pritiskom. Podsećanja radi… »
Čuvena američka glumica uputila izvinjenje Novaku: Podelila sam tvit pre nego što sam znala o čemu se radi!

Čuvena američka glumica uputila izvinjenje Novaku: Podelila sam tvit pre nego što sam znala o čemu se radi!

Kurir 03.08.2021
Čuvena američka glumica Suzan Sarandon,izvinila se Novaku Đokoviću zbog neopravdanih kritika. Naime, ona je nasela na lažnu informaciju da je Novak Đoković „pametovao“ Simon Bajls i Naomi Osaki kako treba da se nose sa pritiskom. „Retvitovala… »
Slavna glumica se javno izvinila Novaku zbog napada

Slavna glumica se javno izvinila Novaku zbog napada

Nova 03.08.2021
Suzan Sarandon, čuvena američka glumica, izvinila se Novaku Đokoviću zbog neopravdanih kritika. Čuvena glumica nasela je na lažnu informaciju da je Novak Đoković „pametovao“ Simon Bajls i Naomi Osaki kako treba da se nose sa pritiskom. Novak… »

Vesti dana »