Povezane vesti

Vučić: Sud će utvrditi ko ne govori istinu

Vučić: Sud će utvrditi ko ne govori istinu

Politika 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je optužnica protiv kriminalnog klana Veljka Belivuka prihvaćena, verifikovana, i da je njegov posao da ljude spasi od kriminalaca. Vučić je pohvalio rad pripadnika MUP-a i još jednom ponovio… »
"To je ona sprava sa koje su bežali pajtić, hrkalović, vuletić i kokeza": Vučić o poligrafu i krivičnoj prijavi protiv…

"To je ona sprava sa koje su bežali pajtić, hrkalović, vuletić i kokeza": Vučić o poligrafu i krivičnoj prijavi protiv…

Blic 03.08.2021
Danima, iako smo mi bili ti koji smo se suočili sa svim opasnostima suprotstavljanja moćnoj kriminalnoj grupi, ako i sa drugima, od Šarića pa nadalje, uspeli smo, tužba je prihvaćena, i što je najvažnije da naše ulice oslobodimo kriminalaca… »
Vučić: Spreman sam da idem na poligraf

Vučić: Spreman sam da idem na poligraf

Nova 03.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas o borbi sa organizovanim kriminalom, grupom Veljka Belivuka i rekao da je spreman da ide na poligraf. „Danima, iako smo mi bili ti koji smo se suočili sa svim opasnostima suprotstavljanja jednoj… »
Vučić o krivičnoj prijavi koju je podneo vučević: Spreman sam da idem na poligraf!

Vučić o krivičnoj prijavi koju je podneo vučević: Spreman sam da idem na poligraf!

Večernje novosti 03.08.2021
Foto: Printskrin TV Pink - Danima, iako smo mi bili ti koji smo se suočili sa svim opasnostima suprotstavljanja jednoj moćnoj kriminalnoj grupi, uspeli smo da pobedimo i dođemo do toga da optužnica bude verifikovana i da je sud prihvati i da kao… »

Vesti dana »