Povezane vesti

Bivša funkcionerka SPS otkriva: Ministar ispričao u jutarnjem ono što nije smeo, pa nakon ribanja, izgovorio urnebesnu…

Bivša funkcionerka SPS otkriva: Ministar ispričao u jutarnjem ono što nije smeo, pa nakon ribanja, izgovorio urnebesnu…

Kurir 03.08.2021
Margit Savović, nekadašnja funkcionerka SPS i ministarka za pitanja ljudskih i manjinskih prava više se ne bavi politikom, ali se rado priseća anegdote sa tadašnjim ministrom za investicije Tomicom Raičević. Naime, na sednici savezne vlade, koja je… »
Margit Savović o dogodovštinama iz vremena kada je bila ministar: Zbrisala sam vozaču i sa Fruške gore stopom došla u…

Margit Savović o dogodovštinama iz vremena kada je bila ministar: Zbrisala sam vozaču i sa Fruške gore stopom došla u…

Kurir 03.08.2021
Margit Savović je devedesetih svojom pojavom odudarala od uštogljenih jednobojnih sakoa i kravata i smatrala se za osveženje ne političkoj sceni, a, tokom ministarskih dana našla se u nekoliko neuobičajenih situacija. Ona je za Kurir ispričala o… »
Urnebesna ispovest Margit Savović za Kurir! Ovo nikada nije pričala! Vesić je jedini čovek koji je uspeo da me razoruža!

Urnebesna ispovest Margit Savović za Kurir! Ovo nikada nije pričala! Vesić je jedini čovek koji je uspeo da me razoruža!

Kurir 03.08.2021
Pojedini ministri u nekadašnjoj vladi Savezne Republike Jugoslavije, u vreme vladavine Slobodana Miloševića, zaduživali su oružje, jer nisu imali obezbeđenje, a jedna od njih bila je i Margit Savović, nekadašnja funkcionerka SPS i ministarka za… »

Vesti dana »