Povezane vesti

Snimak uvežbavanja aplauza, Vučić kaže – ne znam ništa o tome i nije mi potrebno

Snimak uvežbavanja aplauza, Vučić kaže – ne znam ništa o tome i nije mi potrebno

N1 Info 03.08.2021
Na društvenim mrežama pojavio se snimak koji je navodno nastao pre posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra zdravlja Zlatibora Lončara Kliničkom centru Srbije, a na kojem navodno radnici uvežbavaju pozdrav zvanicama. Predsednik… »
Tužno i ponižavajuće: Ovako pripremaju radnike da aplaudiraju Vučiću i Lončaru (video)

Tužno i ponižavajuće: Ovako pripremaju radnike da aplaudiraju Vučiću i Lončaru (video)

Pravda 03.08.2021
Tužno, jadno i bedno dokle smo došli i dokle nas je naprednjačka vlast dovela, a najnoviji primer ovoga jesu radnici postrojeni u kolonu i vežbaju aplauz pre posete Vučića i Lončara gradilištu novog Kliničkog centra. Poređani u nizu, radnici su… »
VIDEO: Radnici uvežbavaju aplauz pred dolazak Vučića

VIDEO: Radnici uvežbavaju aplauz pred dolazak Vučića

Radio 021 03.08.2021
Na društvenim mrežama pojavio se snimak radnika na gradilištu Kliničkog centra Srbije kako uvežbavaju aplauz pred dolazak predsednika Aleksandra Vučića. Snimak je navodno nastao pred dolazak Vučića i ministra zdravlja Zlatibora Lončara. Na… »
(VIDEO) Uvežbavanje aplauza pre dolaska Vučića i Zlatibora Lončara

(VIDEO) Uvežbavanje aplauza pre dolaska Vučića i Zlatibora Lončara

Nova 03.08.2021
Na društvenim mrežama pojavio se video-snimak koji je navodno nastao pre posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra zdravlja Zlatibora Lončara Kliničkom centru Srbije, a na kojem navodno radnici uvežbavaju pozdrav zvanicama. Na snimku… »

Vesti dana »