Povezane vesti
OKO: Ministarstvo dodelilo 70 miliona dinara na nezakonitom konkursu
Nova 03.08.2021
Zbog brojnih nepravilnosti prilikom vrednovanja i raspodele sredstava, kao i javnih navoda o koruptivnim radnjama, koji dovode u sumnju njegovu zakonitost, od Ministarstva zaštite životne sredine zahtevamo hitnu obustavu sprovođenja konkursa za dodelu… »
Apel ministarstvu: Obustaviti podelu 70 miliona za ekološke organizacije
Nova ekonomija 03.08.2021
Koalicija Otvoreno o konkursima (OKO) zatražila je od Ministarstva zaštite životne sredine da hitno obustavi "nezakonitu" dodelu 70 miliona dinara koja su namenjena ekološkim organizacijama. Pored njih to je zatražilo i Društvo za zaštitu i proučavanje… »
OKO: Obustaviti konkurs za zaštitu životne sredine
Danas 03.08.2021
Koalicija Otvoreno o konkursima, u saradnji sa Društvom za zaštitu i proučavanje ptica Srbije, pozvala je Ministarstvo zaštite životne sredine sredine da se konkurs za dodelu sredstava za podršku projektima civilnog društva u oblasti zaštite životne… »
Vesti dana »
(Foto) "Krenuli su da je bude, tada je sve počelo" Oglasila se majka devojčice (4) iz Čačka koja je umrla nakon operacije krajnika: "Došlo je do krvarenja..."
Blic pre 1 satjoš 26 povezanih
Tužioci: Dokazali smo da su Tači i saoptuženi imali i sproveli zločinačku nameru
N1 Info pre 52 minutajoš 41 povezana
Bokić: Priča da je policija dva i po meseca tragala za napadačem na ekipu N1 je smešna
N1 Info pre 5 satijoš 8 povezanih
Svoj na svome: U Nišu podneto 45.000 zahteva za upis prava svojine
Gradski portal 018 pre 1 satjoš 82 povezane




