Povezane vesti

Goca Božinovska: Zvaću Cecu na svadbu sina, iako ona mene nije!

Goca Božinovska: Zvaću Cecu na svadbu sina, iako ona mene nije!

Svet & Skandal 03.08.2021
Uveliko traju pripreme za svadbu Mirka Šijana i Bojane Rodić, a Goca Božinosvka ukratko kaže: Zvaću Cecu na svadbu sina, iako ona mene nije! Goca Božinovska objašnjava da će planirano venčanje njenog sina Mirka Šijana i njegove trudne verenice… »
Ceca ili persa, isto je, zovem one koji su mene zvali! Goca nije bila na Veljkovoj svadbi, a sad otkrila sve o gala proslavi!

Ceca ili persa, isto je, zovem one koji su mene zvali! Goca nije bila na Veljkovoj svadbi, a sad otkrila sve o gala proslavi!

Kurir 03.08.2021
Pevačica Goca Božinovska otkrila je da će venčanje njenog sina Mirka Šijana i njegove trudne verenice Bojane Rodić biti gala, a zatim je prokomentarisala i da li će pevačica Ceca Ražnatović biti među zvanicama na slavlju. Goca je istakla da će… »
Ceca ili persa, isto je, zovem one koji su mene zvali! Goca nije bila na Veljkovoj svadbi i sad je nikad iskrenija!

Ceca ili persa, isto je, zovem one koji su mene zvali! Goca nije bila na Veljkovoj svadbi i sad je nikad iskrenija!

Mondo 03.08.2021
Goca Božinovska otkrila da li će zvati Cecu Ražnatović na svadbu sina Mirka Šijana. Goca Božinovska otkrila da li će zvati Cecu Ražnatović na svadbu sina Mirka Šijana. Mediji su nedavno preneli da će Mirko Šijan i Bojana Rodić umesto velike… »

Vesti dana »