Povezane vesti

Zbog njega nisam postao vojnik! Lazanski o tome kako je njegov otac preživeo eksploziju broda i kakav je nadimak nosio

Zbog njega nisam postao vojnik! Lazanski o tome kako je njegov otac preživeo eksploziju broda i kakav je nadimak nosio

Mondo 04.08.2021
Proslavljeni srpski vojni reporter, novinar i ambasador u Moskvi Miroslav Lazanski preminuo je danas u 71. godini života. U intervjuima se obično bavio vojnim, geopolitičkim i temama vezanim za međunarodne odnose, a u jednoj od retkih prilika govorio… »
Lazanskog su volele mnoge a Ona mu je rodila sina: Supruga Tamara je Crnogorka, ima i ukrajinske krvi, tetka mu je Biljana…

Lazanskog su volele mnoge a Ona mu je rodila sina: Supruga Tamara je Crnogorka, ima i ukrajinske krvi, tetka mu je Biljana…

Kurir 04.08.2021
Kod kuće jedem što supruga spremi, uglavnom kuvanu hranu sa mnogo povrća. Inače, moji obroci su prilično obilni, obožavam restovan krompir sa blitvom. Volim i svežu ribu - rekao je jednom prilikom. BEOGRAD - Iako su ga povezivali s brojnim… »
Sahrana Miroslava Lazanskog u petak na Novom Groblju u Beogradu

Sahrana Miroslava Lazanskog u petak na Novom Groblju u Beogradu

Danas 04.08.2021
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije saopštilo je danas, da će povodom smrti ambasadora Srbije u Ruskoj Federaciji Miroslava Lazanskog, u naredna dva dana od 10 do 13 časova biti otvorena Knjiga žalosti u zgradi Ministarstva, a elektronska Knjiga… »
A šta će vama raketa dometa 300 km? Ovako je Lazanski u emisiji uživo na HRT prozvao hrvatski vojni vrh to vam je…

A šta će vama raketa dometa 300 km? Ovako je Lazanski u emisiji uživo na HRT prozvao hrvatski vojni vrh to vam je…

Kurir 04.08.2021
Miroslav Lazanski u emisiji uživo na HRT nije se libio da prozove i nekadašnjeg predsednika Hrvatske Franju Tuđmana, a sve prisutne je šokirao izjavom da je generala Veljka Kadijevića nagovarao da izvede vojni puč. Novinar i ambasador Srbije u… »
Novo vozilo srpske Vojske zvaće se po Lazanskom: Država odlučila da mu oda počast na poseban način

Novo vozilo srpske Vojske zvaće se po Lazanskom: Država odlučila da mu oda počast na poseban način

Mondo 04.08.2021
Lazanski je preminuo u 71. godini. Lazanski je preminuo u 71. godini. Predsednik Aleksandar Vučić saopštio je danas da će se novo vozilo srpske armije, koje će prozivesti Jugoimport SDPR, zvati po preminulom ambasadoru Srbije u Rusiji, vojnom… »
Ruška Jakić ekskluzivno za Kurir povodom smrti Miroslava Lazanskog: U totalnom sam šoku, on je bio moj laki, a ja njegova…

Ruška Jakić ekskluzivno za Kurir povodom smrti Miroslava Lazanskog: U totalnom sam šoku, on je bio moj laki, a ja njegova…

Kurir 04.08.2021
Poznato TV lice Ruška Jakić, novinarka i urednica jednog od najtiražnijih časopisa u staroj Jugoslaviji, autorka i voditeljka jedne od najgledanijih emisija na srpskim televizijama već skoro tri decenije, duboko je potresena vešću o smrti svog… »
"Ona je divna i prelepa" Prijateljica Miroslava Lazanskog otkriva ko je bila žena koja mu je rodila sina: "To je Crnogorka…

"Ona je divna i prelepa" Prijateljica Miroslava Lazanskog otkriva ko je bila žena koja mu je rodila sina: "To je Crnogorka…

Blic 04.08.2021
Ambasador Srbije u Rusiji Miroslav Lazanski iznenada je preminuo u 71. godini u svom domu u Beogradu od, kako nezvanično saznajemo, posledica srčanog udara. Lazanski je, pored svoje političke i novinarske karijere, nekoliko puta bio član žirija za… »
"Pre dve nedelje nam je bio gost": Voditeljka u programu uživo drhtavim glasom pročitala vest o smrti Miroslava Lazanskog

"Pre dve nedelje nam je bio gost": Voditeljka u programu uživo drhtavim glasom pročitala vest o smrti Miroslava Lazanskog

Blic 04.08.2021
Irina Vukotić, voditeljka "Novog jutra", u emisiji uživo pročitala je tužnu vest o iznenadnoj smrti ambasadora Srbije u Rusiji, Miroslava Lazanskog i umalo nije zaplakala. Miroslav je preminuo noćas u 71. godini, u svom domu u Beogradu od posledica… »
Ministarka Gojković uputila telegram saučešća povodom smrti Lazanskog: Ostaće upamćen kao svestrana ličnost

Ministarka Gojković uputila telegram saučešća povodom smrti Lazanskog: Ostaće upamćen kao svestrana ličnost

Kurir 04.08.2021
Ministarka kulture i informisanja Maja Gojković uputila je danas porodici telegram saučešća povodom smrti ambasadora i novinara Miroslava Lazanskog, u kojem je navela da su njegov patriotski duh i ljubav prema Srbiji bili vidljvi na svakom koraku. -… »
Vesna de Vinča za Kurir u suzama govorila o lazanskom: Bio je moj duhovni brat i heroj našeg doba

Vesna de Vinča za Kurir u suzama govorila o lazanskom: Bio je moj duhovni brat i heroj našeg doba

Kurir 04.08.2021
Vesna de Vinča je za Kurir rekla da joj je bila velika čast što je čoveka poput Lazanskog imala u životu. Miroslav Lazanski, ambasador Srbije u Rusiji iznenada je preminuo u 71. godini od srčanog udara. Vest o njegovoj iznenadnoj smrti teško je… »
Vučić izrazio saučešće povodom smrti Lazanskog

Vučić izrazio saučešće povodom smrti Lazanskog

Nova 04.08.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je izraze najdubljeg saučešća porodici Miroslava Lazanskog i svim ljudima koji su ovog velikog čoveka iskreno voleli. „Srbija je izgubila velikog čoveka, svog ambasadora u Ruskoj Federaciji, jednog od… »
Vučić uputio saučešće povodom smrti Lazanskog: Srbija je izgubila velikog čoveka - Hvala mu za sve što je uradio za…

Vučić uputio saučešće povodom smrti Lazanskog: Srbija je izgubila velikog čoveka - Hvala mu za sve što je uradio za…

Večernje novosti 04.08.2021
Foto: Tanjug - Izražavam najdublje saučešće porodici Miroslava Lazanskog i svim ljudima koji su ovog velikog čoveka iskreno voleli. Srbija je izgubila velikog čoveka, svog ambasadora u Ruskoj Federaciji, jednog od najboljih poznavalaca… »

Vesti dana »