Povezane vesti

Čast je boriti se za Srbiju, to sam video nakon osvojene medalje

Čast je boriti se za Srbiju, to sam video nakon osvojene medalje

Politika 04.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić, osvajač olimpijske bronze na Igrama u Tokiju, kaže da se utisci posle uspeha još uvek nisu slegli. Sebić je u disciplini MK puška trostav osvojio bronzu, što peta medalja za Srbija na OI u… »
Bronzani Milenko Sebić stigao u Beograd: Čast je boriti se za Srbiju

Bronzani Milenko Sebić stigao u Beograd: Čast je boriti se za Srbiju

RTS 04.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić i osvajač bronzane olimpijske medalje na Igrama u Tokiju, doputovao je jutros u Beograd. Bila mi je prevelika čast da se borim za Srbiju na Olimpijskim igrama, a to sam tek video nakon osvojene… »
Sebić stigao u Beograd: Ljudi kažu Srbija do Tokija, ali Srbija je Srbija! Rekao sam da idem do kraja!

Sebić stigao u Beograd: Ljudi kažu Srbija do Tokija, ali Srbija je Srbija! Rekao sam da idem do kraja!

Hot sport 04.08.2021
Doneo je bronzu kući. Milenko Sebić je na Olimpijskim igrama u Tokiju sovojio bronzanu medalju u streljaštvu. On je u disciplini MK puška trostav zauzeo treće mesto i tako obezbedio 5. odličje Srbiji. Po povratku u Beograd, Sebić je istakao da se… »
“Strelci nikada nisu razočarali, tako će biti i dalje”

“Strelci nikada nisu razočarali, tako će biti i dalje”

Vesti online 04.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić, osvajač olimpijske bronze na Igrama u Tokiju, doputovao je jutros u Beograd, gde au ga dočekali porodica, prijatelji i predstavnici saveza, uz ovacije, aplauze, transparente, srpske zastave, muziku i… »
Stigao bronzani Sebić, dočekale ga violina i šampanjac

Stigao bronzani Sebić, dočekale ga violina i šampanjac

Nova 04.08.2021
Reprezentativac Srbije u streljaštvu Milenko Sebić, osvajač olimpijske bronze na Igrama u Tokiju, doputovao je jutros u Beograd. Njega su na beogradskom aerodromu dočekali porodica, prijatelji i predstavnici saveza, uz ovacije, aplauze, transparente… »
Ovacije, zagrljaji i šampanjac! Još jedna medalja iz Tokija stigla u Beograd: Ovako je dočekan bronzani Milenko Sebić…

Ovacije, zagrljaji i šampanjac! Još jedna medalja iz Tokija stigla u Beograd: Ovako je dočekan bronzani Milenko Sebić…

Sportal blic 04.08.2021
Još jedan medalja je stigla u Srbiju! Osvajač olimpijske bronze na Igrama u Tokiju, srpski strelac Milenko Sebić, doputovao je jutros u Beograd, a našeg sjajnog sportistu na beogradskom aerodromu dočekali su porodica, prijatelji, kao i mnogobrojni… »

Vesti dana »