Povezane vesti

Zabola si mi nož u leđa, branila sam te u punoj kafani! Šok u emisiji! Kristinu napala gledateljka - "dužna si mi"

Zabola si mi nož u leđa, branila sam te u punoj kafani! Šok u emisiji! Kristinu napala gledateljka - "dužna si mi"

Mondo 04.08.2021
Kristini se javila gledateljka koja tvrdi da joj je prijateljica koju je "izbrisala". Kristini se javila gledateljka koja tvrdi da joj je prijateljica koju je "izbrisala". Gledateljka koja tvrdi da je njena prijateljica, sasula je Kristini Spalević u… »
Zabola mi je nož u leđa, koliko mi duguje?! U program uživo se uključila Kristinina prijateljica, pa se obračunala sa…

Zabola mi je nož u leđa, koliko mi duguje?! U program uživo se uključila Kristinina prijateljica, pa se obračunala sa…

Kurir 04.08.2021
Bivša učesnica rijalitija "Zadruga" i devojka Kristijana Golubovića, Kristina Spalević, imala je priliku da odgovara na pitanja gledalaca. Prava drama odigrala se kada se u emisiju uključila gledateljka koja tvrdi da je Kristinina prijateljica. - Ako… »
"Zabola mi je nož u leđa": Ljubavnica Kristijana Glubovića pričala o Ivani, a onda usledio šok u emisiji kad se uključila…

"Zabola mi je nož u leđa": Ljubavnica Kristijana Glubovića pričala o Ivani, a onda usledio šok u emisiji kad se uključila…

Blic 04.08.2021
U emisiju "Narod pita", gostovala je ljubavnica robijaša Kristijana Golubovića i bivša učesnica "Zadruge" Kristini Spalević. Ona je, između ostalog govorila i o svom susretu sa njegovom suprugom Ivanom, ali je i doživela neprijatnu sitaciju kada se… »
Zvala sam mamu, počela da plačem! Kristina prvi put iskreno o susretu s Kristijanovom ženom - Bolesno je da se družimo!

Zvala sam mamu, počela da plačem! Kristina prvi put iskreno o susretu s Kristijanovom ženom - Bolesno je da se družimo!

Mondo 04.08.2021
Kristina Spalević je do detalja opisala kako je izgledalo kada je ispred sebe videla ženu Kristijana Golubovića. Kristina Spalević je do detalja opisala kako je izgledalo kada je ispred sebe videla ženu Kristijana Golubovića. Pevačica Kristina… »
Bilo me sramota da pogledam dete, oduzela sam se! Kristina do detalja opisala kakav je bio susret sa Kristijanovom bivšom…

Bilo me sramota da pogledam dete, oduzela sam se! Kristina do detalja opisala kakav je bio susret sa Kristijanovom bivšom…

Kurir 04.08.2021
Kristina Spalević u srećnoj je vezi sa Kristijanom Golubovićem, a sada je otkrila kako je proteklo upoznavanje sa njegovom bivšom suprugom. Ona je rešila iskreno da ispriča šta se tačno desilo tog dana. "Biću maksimalno iskrena što se ovoga… »

Vesti dana »