Povezane vesti

Božo Prelević za Danas: Slučaj Štajnfeld jasna poruka dugima da ne prijavljuju silovanje

Božo Prelević za Danas: Slučaj Štajnfeld jasna poruka dugima da ne prijavljuju silovanje

Danas 04.08.2021
Božo Prelević, advokat Danijele Štajnfeld, ističe za Danas da je iz tabloida saznao da je Apelaciono javno tužilaštvo odbilo prigovor koji je podneo nakon što je tužilaštvo odustalo od optužbi glumice da ju je silovao Branislav Lečić. Kako… »
"Tek ću izneti svoj komentar o ovom slučaju": Oglasio se Lečić nakon što je tužilaštvo odbilo prigovor Štajfeldove

"Tek ću izneti svoj komentar o ovom slučaju": Oglasio se Lečić nakon što je tužilaštvo odbilo prigovor Štajfeldove

Mondo 04.08.2021
Glumac Branislav Lečić kratko se oglasio protiv zvaničnog odbacivanja prijave. Glumac Branislav Lečić kratko se oglasio protiv zvaničnog odbacivanja prijave. Apelaciono javno tužilaštvo u Beogradu odbilo je prigovor glumice Danijele Štajnfeld na… »
Branislav Lečić za "novosti": Očekivao sam da bude odbijen prigovor Danijele Štajnfeld - Moj komentar tek sledi

Branislav Lečić za "novosti": Očekivao sam da bude odbijen prigovor Danijele Štajnfeld - Moj komentar tek sledi

Večernje novosti 04.08.2021
Foto: Printscreen - Nisam u Srbiji i dolazim za dva dana, a onda ću izneti svoj komentar o ovom slučaju i svemu što treba. Molim vas da me izvinite i za sada ispoštujete moju odluku - poručio je Lečić.… »
Apelaciono tužilaštvo odbilo prigovor advokata Danijele Štajnfeld

Apelaciono tužilaštvo odbilo prigovor advokata Danijele Štajnfeld

Danas 04.08.2021
Apelaciono javno tužilaštvo odbilo je prigovor advokata koji zastupa glumicu Danijelu Štajnfeld na rešenje o odbačenoj krivičnoj prijavi protiv glumca Branislava Lečića kog je javno optužila za pokušaj silovanja. Kako javlja Nova-rs, to im je… »

Vesti dana »