Povezane vesti

Bio s 9 žena u isto vreme, izgubio 80.000 € na kocki! Velika Janjuševa ispovest - Ćerka zna za Maju i za starlete!

Bio s 9 žena u isto vreme, izgubio 80.000 € na kocki! Velika Janjuševa ispovest - Ćerka zna za Maju i za starlete!

Mondo 04.08.2021
Marko Janjušević Janjuš nekadašnji je košarkaš koji je učestvovao u dve sezone Zadruge. Marko Janjušević Janjuš nekadašnji je košarkaš koji je učestvovao u dve sezone Zadruge. Marko Janjušević Janjuš nekadašnji je košarkaš, a danas ga… »
"Na kocki sam izgubio: 80.000 evra. Ćerka me pitala šta ću sa starletama" šok ispovest Marka Janjševića Janjuša

"Na kocki sam izgubio: 80.000 evra. Ćerka me pitala šta ću sa starletama" šok ispovest Marka Janjševića Janjuša

Blic 04.08.2021
Bivši rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš pre nego što je postao deo "Zadruge" sanjao je veliku košarkašku karijeru, međutim u jednom treunutku se sve promenilo. Rođen je u Prijepolju, gde je rastao sa majkom Desankom, ocem Predragom i… »
Na kocki sam izgubio 80.000 evra! Velika janjuševa ispovest o životu, porocima, eni i maji: Ćerka me pitala šta ću sa…

Na kocki sam izgubio 80.000 evra! Velika janjuševa ispovest o životu, porocima, eni i maji: Ćerka me pitala šta ću sa…

Kurir 04.08.2021
Bivši rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš u velikom intervjuu otkrio je dosad nepoznate detalje iz svog života. - Bio sam sa 400 žena, ali nisam se zaljubljivao! U životu sam voleo samo suprugu Enu i kasnije, kad sam ušao u "Zadrugu", i Maju… »

Vesti dana »