Povezane vesti

Kija ne dolazi u obzir! U seriji će biti samo glumci: Lukas žestoko spustio Kockarevu i otkrio koga bi odmah angažovao!

Kija ne dolazi u obzir! U seriji će biti samo glumci: Lukas žestoko spustio Kockarevu i otkrio koga bi odmah angažovao!

Mondo 04.08.2021
Aca Lukas progovorio o snimanju serije po njegovoj knjizi. Aca Lukas progovorio o snimanju serije po njegovoj knjizi. Folk pevač Aca Lukas poslednjih meseci je podigao prašinu svojom knjigom "Ovo sam ja", koja će uskoro biti i ekranizovana. U planu je… »
(Video) "ona sigurno neće dobiti ulogu": Aca Lukas opleo žestoko po Kiji Kockar: "Ozbiljni glumci dolaze u obzir"

(Video) "ona sigurno neće dobiti ulogu": Aca Lukas opleo žestoko po Kiji Kockar: "Ozbiljni glumci dolaze u obzir"

Blic 04.08.2021
Pevač Aca Lukas izazvao je buru u javnosti knjigom „Ovo sam ja“ i dok se strasti još nisu stišale, u medijima se spekuliše da će Aca uskoro zajedno sa timom ljudi trebao da ekranizuje knjigu. Naime, u planu je snimanje serije radnog naziva… »
Mirjana karanović može da dobije ulogu! Lukas progovorio o kastingu za seriju o svom životu, opleo po kiji: Ona ne dolazi u…

Mirjana karanović može da dobije ulogu! Lukas progovorio o kastingu za seriju o svom životu, opleo po kiji: Ona ne dolazi u…

Kurir 04.08.2021
Pevač Aca Lukas dospeo je u žižu interesovanja kada se u prodaji pojavila njegova knjiga, a uveliko se govori i o ekranizaciji iste. Lukas je sada progovorio o mogućem kastingu serije. - Sva ova licitiranja oko knjige i serije su lažna. Serija će se… »

Vesti dana »