Povezane vesti
Hrvatska uporno koči proces traženja nestalih u "Oluji": Nesrećni roditelji podigli spomenike deci koju nikad nisu sahranili
Večernje novosti 04.08.2021
Srpske izbeglice u "Oluji" Prema rečima dr LJiljane Krstić iz Komisije za nestale, 1.850 osoba vodi se kao nestalo ili ubijeno u hrvatskoj vojnoj akciji "Oluja", 4. avgusta 1995. NJih 1.200 bilo je starije od 60 godina, od čega 540 žena, među kojima… »
Mrdalj: Hrvatska vatrometom prikriva agresiju
Danas 04.08.2021
Politikolog Mladen Mrdalj je gostujući na televiziji N1 rekao da je 4. avgust dan istine i da Hrvatska slavljem i vatrometom prikriva agresiju. „Što je veća buka, manja je šansa da se neko zapita. Samom bukom pokušavaju da ‘uhvate’ da je tu sve bilo u… »
Gosti N1: Pitanje nestalih usporeno, Hrvatska vatrometom prikriva agresiju
N1 Info 04.08.2021
Dragana Vujančević Đukić iz Udruženja nestalih ''Suza'' rekla je u Novom danu N1 da su 4. i 5. avgust tužni dani za porodice, iako su se ubistva u akciji "Oluja" dešavala tokom celog avgusta. "Počinje tuga i tišina, a opet ne možemo da ćutimo, moramo da… »
Vesti dana »
Direktno u top 8: Đoković bez borbe u četvrtfinalu Australijan opena!
Hot sport pre 2 satajoš 23 povezane
"Arina, uznemiren sam": Đoković objavio da ceo svet vidi šta je Sabalenka uradila
Mondo pre 30 minutajoš 34 povezane
„Smiri se, kretenu“: Đoković poslao vrlo ozbiljnu poruku jednoj osobi!
Hot sport pre 3 satajoš 32 povezane
Šokantna poruka iz Vašingtona: Ministar odbrane stao u odbranu ICE posle ubistva u Mineapolisu
Nova pre 1 satjoš 20 povezanih




