Povezane vesti

Datunašvili nakon medalje: Hvala ti, Srbijo, ovo je bio moj cilj u Tokiju

Datunašvili nakon medalje: Hvala ti, Srbijo, ovo je bio moj cilj u Tokiju

Radio 021 04.08.2021
Reprezentativac Srbije u rvanju Zurab Datunašvili rekao je da je srećan zbog osvojene medalje na Olimpijskim igrama u Tokiju i dodao da taj uspeh duguje svim ljudima u Srbiji koji su verovali u njega. "Jako sam srećan zbog osvojene medalje. To je bio… »
Uspešan dan srpskih sportista i recept za budućnost – medalja u rvanju i izboreno pet polufinala

Uspešan dan srpskih sportista i recept za budućnost – medalja u rvanju i izboreno pet polufinala

RTS 04.08.2021
Reprezentativci Srbije imali su jedan od najuspešnijih dana u dosadašnjem toku Olimpijskih igara. Rvač Zurab Datunašvili izborio je bronzanu medalju, kajakaši Strahinja Stefanović i Milica Novaković plasirali su se polufinale, kao i vaterpolisti… »
Pukla mu je kost, ali je rekao "izdržaću": Kako je hrabri Zurab doneo Srbiji medalju u Tokiju!

Pukla mu je kost, ali je rekao "izdržaću": Kako je hrabri Zurab doneo Srbiji medalju u Tokiju!

Mondo 04.08.2021
Uprkos povredi i velikoj promeni koju je napravio Datunašvili je uspeo da se okiti bronzom u Tokiju. Uprkos povredi i velikoj promeni koju je napravio Datunašvili je uspeo da se okiti bronzom u Tokiju Loše je počelo, savršeno se završilo. Zurab… »
FOTO: Deset fotografija koje su obeležile 4. avgust

FOTO: Deset fotografija koje su obeležile 4. avgust

Radio 021 04.08.2021
Ovo su neke od fotografija događaja u svetu i kod nas koje su obeležile ovu sredu, 4. avgust, a najviše pažnje privukla su dešavanja u sportu. Ženska košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se danas u polufinale Olimpijskih igara u Tokiju… »
Hrvati složni posle poraza Forsiraju jedan podatak: Medalju Srbiji je doneo rvač iz Gruzije

Hrvati složni posle poraza Forsiraju jedan podatak: Medalju Srbiji je doneo rvač iz Gruzije

Kurir 04.08.2021
Olimpijski tim Srbije je zahvaljujući Zurabu Datunašviliju stigao do šeste medalje na Igrama u Tokiju pobedom nad Hrvatom, Ivanom Huklekom. Rvač koji od 2020. godine brani boje Srbije iskoristio je priliku koju je dobio i preko repasaža je stigao do… »
Zovite me zoran datunašvilić! Heroj "promenio" ime posle bronze, pa viknuo - živela Srbija!

Zovite me zoran datunašvilić! Heroj "promenio" ime posle bronze, pa viknuo - živela Srbija!

Mondo 04.08.2021
Zurab Datunašvili je doneo Srbiji šestu medalju, pa je poručio da ima novo, srpsko ime. Zurab Datunašvili je doneo Srbiji šestu medalju, pa je poručio da ima novo, srpsko ime Stigla je šesta medalja za Srbiju! Doneo je Zurab Datunašvili u rvanju… »
Ukrajinac najbolji: Zlata i za Iran i Japan u rvanju na Olimpijskim igrama

Ukrajinac najbolji: Zlata i za Iran i Japan u rvanju na Olimpijskim igrama

Kurir 04.08.2021
Ukrajinac Žan Belenjuk osvojio je danas zlatnu medalju u rvanju grčko-rimskim stilom u kategoriji do 87 kilograma, na Olimpijskim igrama u Tokiju. Ukrajinac Žan Belenjuk osvojio je danas zlatnu medalju u rvanju grčko-rimskim stilom u kategoriji do 87… »
Nadao sam se boljem od bronze

Nadao sam se boljem od bronze

Danas 04.08.2021
Srpski rvač Zurabi Datunašvili osvojio je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju u rvanju grčko-rimskim u kategoriji do 87 kilograma. U borbi za treće mesto Datunašvili je bio bolji od Hrvata Ivana Hukleka sa 6:1. Naturalizovani Gruzijac… »
Zoran datunašvilić! Zbog ovih reči je "bronzani rvač" ušao u srca svih u Srbiji!

Zoran datunašvilić! Zbog ovih reči je "bronzani rvač" ušao u srca svih u Srbiji!

Alo 04.08.2021
Zurab Datunašvili obradovao je Srbiju osvajanjem bronzane medalje u rvanju grčko-rimskim stilom do 87 kilograma. On je u borbi za bronzano odličje pobedio Hrvata Ivana Hukleka sa 6:1 i tako Srbiji doneo šestu medalju na Olimpijskim igrama. Nakon… »
23 Olimpijska medalja za Zrenjanin: Gradonačelnik čestitao Zurabu Datunašviliju

23 Olimpijska medalja za Zrenjanin: Gradonačelnik čestitao Zurabu Datunašviliju

Večernje novosti 04.08.2021
Foto: Grad Zrenjanin Datunašvili je u Tokiju, u kategoriji do 87 kilograma, nakon što je ubedljivo sa 6:1, savladao Hrvata Ivana Hukleka, osvojio bronzanu medalju, 11 olimpijsku u rvanju i šestu za Srbiju u Tokiju. Tim povodom, gradonačelnik… »

Vesti dana »